♥ سلام. به ویداوین خوش‌آمدید. ♥

تابلو سه بعدی Canton

تابلو سه‌بعدی کانتن نسل جدیدی از قاب عکس سه بعدی است که از سه زاویه مختلف، سه تصویر متفاوت را نمایش می‌دهد. این قاب سه بعدی با عکس‌های شما ساخته می‌شود. این قاب عکس سه بعدی از سایز ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر تا سایز ۱۲۰ در ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده قیمت، روی دکمه زیر کلیک کنید.

لیوان آینه‌ای ویداوین

لیوان آینه‌ای ویداوین یک ماگ معمولی نیست. یک شعبده‌باز است که تصویر قرار گرفته بر روی زیرلیوانی را به یک اثر هنری تبدیل می‌کند. در واقع، تصویر زیرلیوانی تنها از میان لیوان قابل دیدن است. راز این اتفاق در سطح آینه‌ای لیوان و طراحی زیرلیوانی نهفته است. تصویر قرار گرفته بر روی زیرلیوانی که یک تصویر خاص و غیرمعمول است، با استفاده از تکنیک خطای دید طراحی شده است. جهت مشاهده‌ی طرح‌های مختلف این لیوان و اطلاع از قیمتش روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساعت دیواری سه بعدی ویداوین

ساعت دیواری ساده و جذاب که حالت سه بعدی دارد. این سری از ساعت دیواری ویداوین را به نام سری مکعب Cube Clock نام گذاری کردیم. فرم طراحی همه این مدل ها شبیه یک مکعب برجسته است. در رنگ ها و بافت های مختلف. همه این مدل ها صاف هستند. به خاطر طراحی تصویر روی آنها است که این حالت سه بعدی به وجود آمده است.

طاقچه مجازی ویداوین

طاقچه مجازی ( طاقچه سه بعدی )، یک نوع استیکر PVC با طراحی خاص است که بعد از نصب، حس وجود طاقچه‌های واقعی را بر روی دیوار شما ایجاد می‌کند. طاقچه مجازی به دلیل خطای‌دید و حالت سه‌بعدی که دارد، همیشه بیننده را به اشتباه می‌اندازد تا جایی که برخی از مشتریان ما هنگام تحویل انتظار یک طاقچه واقعی را داشته‌اند.

چراغ خواب ویداوین مدل رادیان

آیا تا به حال به سایه اجسام توجه کرده‌اید؟ ما در طراحی چراغ خواب دکوراتیو Vlight مدل Radian از تکنیک نور و سایه استفاده کرده‌ایم. به این صورت که با تابش نور به سطوح ‌چراغ، اشکال بسیار جالبی به صورت نور و سایه در محیط تشکیل می‌شود. از چراغ رادیان در دو حالت می‌توان استفاده کرد، هم به عنوان چراغ رومیزی و هم به عنوان لوستر.