کفپوش ویداوین – مناسب برای آسانسور

کفپوش‌هایی رو از جنس استیکر PVC (پلاستیکی)  تولید کردیم که چندین طرح مختلف داره. طرح دو بعدی و طرح سه بعدی داره. ما این کفپوش‌ها رو برای استفاده در آسانسور پیشنهاد می‌کنیم اما هر جای دیگه‌ای هم میشه نصبشون کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا با کفپوش‌های ویداوین بیشتر آشنا بشید. تمام عکس‌هایی که داخل این صفحه گذاشتیم، واقعی هستند و بعد از نصب کفپوش، عکاسی شدن و عکس‌های گرافیکی نیستن.

کفپوش خطای دید ویداوین
کفپوش خطای دید

این کفپوش‌ها آماده نیستن. برای شما و طبق ابعاد آسانسورتون تولید میشن. عمق و عرض آسانسورتون و طرح مورد نظرتون رو با ما میگید و ما طی یک هفته براتون تولید و ارسال می‌کنیم. قیمتش مترمربعی ۳۱۰ هزار تومنه.

ضخامتشون خیلی کمه. تقریبا ۱ میلیمتره اما خیلی مقاوم هستن. طرح و رنگش تغییر نمی‌کنه و حتی با وایتکس و تینر هم می‌تونید تمیزشون کنید و مشکلی براشون پیش نمیاد.

مشاهده کفپوش‌های نصب شده

نصبشون کار سختی نیست. خودتون می‌تونید نصبش کنید. پشتش چسب داره (عین کاغذ چسب‌دار) و پوشش رو ازش جدا می‌کنید و نصبش می‌کنید. دستورالعمل و لوازم نصبش رو براتون همراه کفپوش می‌فرستیم.

فقط موقع اسباب‌کشی یا جابجایی لوازم سنگین (مثل گاز و یخچال) و یا لوازمی که لبه‌های تیز دارن، بهتره که یه کارتن یا پتو روی کفپوش بندازید که پاره نشه. در اثر رفت‌وآمد با کفش و یا چرخ خرید، پاره نمیشن.

مشاهده طرح‌ها و ثبت سفارش

مزیت کفپوش‌های ویداوین چیه؟

شما اگه بخواین با همین طرح‌های کفپوش ویداوین، کف آسانسورتون رو سنگ کنید، باید از معرق سنگ استفاده کنید که چند میلیون هزینه داره. اگه یه زمانی آسیب ببینه، باید باهاش بسازید! چون تعویضش هم سخته و هم هزینه‌بر.

در صورتی‌که تعویض کفپوش‌های ویداوین، به راحتی انجام میشه. البته اگه پاره نشه، مشکلی براش پیش نمیاد کلا. ما سه  ساله که داریم تولیدش می‌کنیم و هنوز خیلی از خریدارهامون دارن از همون کفپوشی که سه سال پیش خریدن، استفاده میکنن.

دریافت کاتالوگ pdf کفپوش ویداوین

خلاصه آسانسورتون رو خیلی زیبا میکنه. هیچ کفپوشی نمی‌تونه چنین جلوه و زیبایی به آسانسورتون بده جز همون معرق سنگ که هزینه و دردسر خیلی زیادی داره. البته سنگ باعث میشه که آسانسورتون سنگین‌تر هم بشه و به مرور باعث شه که هزینه‌ی نگهداری آسانسورتون زیاد بشه.

بر خلاف سنگ و اپوکسی، کفپوش ویداوین شکننده نیست. به راحتی خط‌ و خش برنمیداره. فقط باید دقت کنید که کف آسانسورتون صاف باشه. کفپوش ما ضخامتش کمه و اگه پستی بلندی زیرش باشه، خودش رو روی کفپوش نشون میده.

در پایان، براتون چندتا از نمونه‌های نصب شده رو نمایش می‌دیم. همونطور که در بالا گفتیم، تمام عکس‌ها واقعی هستن.