آموزش کفپوش سه بعدی ، دیوار پوش و پوشش سقف

ویکاور نام مجموعه محصولات ویداوین برای پوشش یکپارچه دیوار، زمین و سقف است. ویداوین علاوه بر آماده سازی طرح‌ها و محصولات سری ویکاور مجموعه آموزش های طراحی و اجرای عمومی ویکاور را تولید و تهیه کرده است. با استفاده از این پکیج ها شما می‌توانید تمام بخش های طراحی تا اجرای کفپوش سه بعدی و سایر پوشش های تصویری را فرا بگیرید.

کفپوش سه بعدی چیست؟

کفپوش سه بعدی عملا یک پوش تصویری مقاوم در برابر سایش است. نکته در نحوه اجرای تصویر بر روی زمین است که منجر به یک کفپوش جذاب سه بعدی می‌شود. اجرای کفپوش سه بعدی دو بخش مهم دارد. یکی طراحی تصویر و دیگری چاپ و اجرای آن بر روی زمین. قالباً نیز بخش اجرای مرسوم کفپوش سه بعدی با محافظت اپوکسی انجام می‌شود.


ویکاور چیست؟

ویکاور یک راهکار کامل برای اجرای پوشش تصویری بر روی تمام سطوح است. البته علاوه بر امکان اجرای تصویر بر روی دیوار و سقف یک ویژگی مهم دیگر دارد. آن محافظت با استفاده از لایه PVC به جای اپوکسی است. این ویژگی سبب میشود بتوان پوشش سه بعدی را بلا فاصله بدون نیاز به خشک شدن استفاده کرد.

 

آموزش کفپوش سه بعدی در ایران

چند سالی است که کفپوش سه بعدی و اجرای آن در ایران هم خاطرخواه پیدا کرده. سال ۱۳۹۴ بود که چند شرکت ایرانی در دوره های آموزشی شرکت ترکیه فعال در این زمینه شرکت کردند. این شرکت ترکیه ای خود دو سالی بود که این خدمت را به مجموعه فعالیت هایش اضافه کرده بود. در مجموع این سرویس بسیار نو پا بود که فعالان صنعت دکوراسیون ایرانی هم به فکر انجام آن افتادند. متاسفانه آموزش های آن شرکت ترک به استناد گفته های افراد شرکت کننده، بسیار نا کارآمد بود و نمی‌توانستند با آن آموزش ها خدمات با کیفیتی را ارائه دهند.

همین موضوع باعث شد تا شرکت های مختلف با آزمون و خطا اقدام به بهبود این سرویس جذاب بکنند. جذابیت کفپوش سه بعدی از نظر مشتریان باعث شد علاقه مندان بیشتری تمایل داشته باشند این سرویس را به خدمات خود اضافه کنند یا بر اساس آن کسب و کار خود را آغاز کنند. 

کتاب آموزشی

کتاب آموزش ویکاور ( کتاب آموزش اجرای کفپوش سه بعدی ) شامل نکات کامل برای فراگیری اجرای کفپوش سه بعدی و دیگر پوشش ها یکپارچه تصویری است. .

آموزش طراحی کفپوش سه بعدی

پکیج آموزش طراحی

بسته آموزش طراحی کفپوش سه بعدی میتواند شما را در زمینه آماده سازی تصاویر و چاپ آنها خود کفا کند یا اینکه باعث شود خدمت جدید را به کسب و کار خود اضافه کنید.

پکیج آموزش اجرا

اجرای کفپوش سه بعدی بخش مهمی در کنار طراحی آن است. شما در این ویدیوی آموزشی، مراحل اجرای یک پروژه را در موقعیت یک سرویس بهداشتی یاد خواهید گرفت.

پکیج فایل و آلبوم

شما برای چاپ و اجرای کفپوش سه بعدی نیاز به آرشیوی از فایل های آماده برای اجرا دارید. این پکیج شامل ۲۷۰ تصویر با کیفیت بالا و فایل آلبوم پیشنمایش با قابلیت چاپ می‌باشد.

از کجا شروع کنیم؟

برای شروع می‌توانید، نسخه رایگان کتاب آموزشی را بررسی کنید. در این فایل که شامل ۲۰ صفحه اول کتاب آموزشی می‌باشد می‌توانید سرفصل های کتاب را مشاهده نمایید. بعد میتوانید اقدام به خرید هر کدام از پکیج ها کنید. سوالی هم دارید در صفحه محصول هر پکیح مطرح کنید.

کتاب آموزشی


نوع پکیج: کتاب دیجیتال

نحوه تحویل: دانلود

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۶۰ صفحه

حجم فایل: 

۷۵٫۰۰۰ تومان ۱۵٫۰۰۰ تومان

پکیج آموزش طراحی


نوع پکیج: ویدیو DVD

نحوه تحویل: پست پیشتاز

فرمت: WMV

مدت ویدیوها:۶ ساعت (۱۴قسمت)

حجم فایل: ۲٫۶ گیگابایت

۸۵۰٫۰۰۰ تومان ۱۹۹٫۰۰۰ تومان

پکیج آموزش اجرا


نوع پکیج: ویدیو DVD

نحوه تحویل: پست پیشتاز

فرمت کتاب: MP4

مدت ویدیوها: ۹۰ دقیقه (۱ قسمت)

حجم فایل‌ها: ۱٫۶ گیگابایت

۳۷۰٫۰۰۰ تومان ۹۹۰۰۰ تومان

پکیج فایل و آلبوم


نوع پکیج: فایل DVD

نحوه تحویل: پست پیشتاز

فرمت کتاب: PDF

تعداد فایلها: ۵۰۰ فایل

محتویات: فایلهای عکس و آلبوم

۲۹۰٫۰۰۰ تومان ۱۹۹٫۰۰۰ تومان

سوالات متداول درباره پکیج های آموزش کفپوش سه بعدی

سوالات زیر مجموعه از پرسش های رایجی است که از زمان ارائه آموزش‌ها از ما پرسیده شده است. احتما پاسخ پرسش شما هم در میان سوالات زیر است.

مهم است بدانید دقیقا میخواهید چه سرویسی را به فعالیت های خودتان اضافه کنید. اگر صرفا قصد اجرای پوشش را دارید تنها آموزش اجرای ویکاور برای شما کافی است. اگر میخواهید طرح ها را خودتان طراحی و چاپ کنید باید اط پکیج آموزش طراحی استفاده کنید. و همچنین اگر میخواهید پکیجی از تصاویر آماده و آلبوم آنها داشته باشید میتوانید پکیج فایل ها را سفارش دهید.

حتما این موضوع بستگی نوع فعالیت خودتان دارد. ولی با این حال اطلاعات ارائه شده در این پکیج ها برای فعالیت در زمینه پوشش های تزئینی کافی است. در پکیج فایل ها تصاویر آلبوم پیش نمایش نیز وجود دارد. شما با چاپ و پرزنت کردن آنها میتوانید اقدام به گرفتن پروژه کنید. همچنین با استافده از آموزش طراحی خودتان طرح های جدید را تولید و طراحی سفارشی انجام دهید.

بله شمااین امکان برای خریداران پکیج ها فراهم شده است. شش ماه پشتیبانی برای تمام خریداران بسته های آموزشی در نظر گرفته شده است.  بعد از تهیه آموزش ها و استفاده از آنها اگر سوالی داشتید میتوانید با شماره فاکتور خود از پشتیبانی استفاده کنید. پشتبانی از طریق تلگرام صورت میگیرد. شماره 09300384041