استیکر کفپوش سه بعدی

3D Flooring Sticker

استیکر کفپوش ویداوین (ویکاور) یک روش جدید برای پوشش کف است. در این روش نیازی به چسب برای چسباندن کفپوش نیست. به راحتی نصب می‌شود و نیاز به خشک شدن ندارد. استیکر کفپوش از جنس pvc است و با لایه ای مقاوم پوشیده شده تا قابل شست و شو و ماندگار شود. پشت این استیکر ها خود چسب است که با برداشتن کاغذ پشت آنها بر روی تمام سطوح صاف قابل نصب هستند. مزیت دیگر استیکر کفپوش در امکان چاپ تصاویر و اجرا تصویر روی زمین می‌باشد. علاوه بر این اکنون طراحی متفاوت و استفاده از تصاویر خاص ویداوین توانسته حالت سه بعدی به این کفپوش بدهد. استیکر کفپوش سه بعدی نازک است، بنابراین پس از نصب مشکلی از نظر اختلاف سطح ایجاد نمیکند. همچنین شما خودتان به راحتی با ابزارهای داخل جعبه میتوانید آن را نصب کنید.

  کفپوش سه بعدی آسانسور

3D Elevator Flooring

یکی از آرزو های ما تولید محصولاتی است که حال خوبی را برای شما ایجاد کند. احتمالا هرروز از آسانسور استفاده میکنید. ما دوست داشتیم شما بتوانید خیلی ساده بدون صرف هزینه زیاد، خودتان طراحی داخلی آسانسور خانه یا محل کارتان را متفاوت و جذاب کنید. حالا ما استیکر کفپوش سه بعدی را به صورت ویژه برای آسانسور سفارشی سازی کردیم و تولید  می‌کنیم.

 

مزیت های استفاده از کفپوش سه بعدی آسانسور ویداوین

 

– طرح های متنوع و سه بعدی دارد.

– قابل شست و شو و مقاوم در برابر سایش است.

– میتوان آن را برداشت و طرح دیگری جایگزین آن کرد.

– بسیار سریع نصب می‌شود و بلافاصله قابل استفاده است.

– ساده نصب می‌شود و نیاز به پرداخت هزینه نصب نیست.

– تصویر یکپارچه ای دارد و کمترین بند در آن وجود دارد.

– نسبت به سایر روش‌ها و خروجی جذاب آن بسیار ارزان است.

جنس و متریال Material

استیکر کفپوش یک لایه PVC پشت چسب دارد است که تصویر روی آن با کیفیت بالا چاپ می‌شود. سپس روی آن با لایه ای مقاوم و ضد UV پوشانده می‌شود. این لایه وظیفه محافظت از تصویر را بر عهده دارد. این نوع از پوشش به خاطر ضخامت کم مشکل اختلاف سطح را به وجود نخواهد آورد. لایه محافظ باعث میشود شما بتواند آن را با قوی ترین شوینده ها بشویید و نگران خراب شدن آن نباشد. استکیر کفپوش به مروز زمان و تردد روی آن دقیقا هم شکل بافت زیرین خود می‌شود و مقاومت آن افزایش میابد.

نحوه سفارش

برای سفارش این محصول باید مراحل زیر را به دقت انجام دهید تا خروجی کار شما کاملا مشابه تصاویر شود.

 

۱- اندازه گیری دقیق آسانسور:

آسانسور شما شبیه یه یکی از حالت های زیر می‌باشد. یا بخش کوچکی به عنوان ورودی دارد و یا نه. در هر صورت برای سفارش کفپوش باید عرض و عمق آسانسور خود را به دقت بر حسب سانتی متر اندازه گیری کنید. دقت کنید که محدوده ای را اندازه گیری کنید که امکان نصب استیکر کفپوش را دارد. برای مثال برخی آسانسور ها قرنیزی دارند که خود چند سانتی متر از فضای کابین را در کف اشغال کرده است. یا پاخور و ریل جلوی درب امکان نصب ندارند.

۲- انتخاب اندازه و سفارش:

پس از اندازه گیری دقیق، وارد صفحه طرح دلخواهتان شوید. در بالای صفحه، ابتدا باید اندازه/نفرات آسانسور را انتخاب کنید. فرض کنید با اندازه گیری دقیق دریافتید که عرض آسانسور شما ۱۰۵ و عمق آن ۸۵ سانتی متر می‌باشد. ظرفیت آسانسورها بر اساس مساحت آنها تعیین می‌شود. مساحت آسانسور را میتوانید با ضرب کردن عرض×عمق آن بر حسب متر به دست بیاورید (در تصویر زیر بهتر توضیح داده شده) حال باید ببینید مساحت آسانسور شما در کدام محدوده قرار می‌گیرید. در مثال ما مساحت ۰/۹ مترمربع به دست آمد. این عدد به گزینه ۴نفره-تا۱/۱مترمربع نزدیک است پس آن را انتخاب میکنیم.  سپس اعداد دقیق عرض و عمق را در بخش های خود وارد میکنیم و گزینه افزودن به سبد خرید را کلیک میکنیم. ادامه ماجرا تفاوتی با سایر خرید ها در سایت ندارد و باید مسیر خرید را طی کنید.

   

نحوه نصب کفپوش سه بعدی آسانسور

دو روش برای نصب استیکر کفپوش روی سطح زمین وجود. این دو روش اصطلاحا به روش های خشک و تر شناخته می‌شوند. روش تر در نصب استیکر کفپوش بسیار ساده تر است. در این روش از یک محلول آب و کف برای جلوگیری از جسبیدن استیکر به سطح تا زمان نهایی استفاده می‌شود. از این روش زمانی میتوان استفاده کرد که محل نصب نسبت به خیس شدن حساس نباشد. در غیر این صورت مجبور به استفاده از روش خشک می‌باشید که نسبت به روش تر کمی زمان بر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.


 

روش تر در نصب استیکر کفپوش آسانسور

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

۳- آماده کردن محلول آب و کف: یک ظرف (ترجیا ظرف اسپری) از آب پر کنید و داخل آن مقدار کمی مایع ظرف شویی بریزید. آن را خوب مخلوط کنید. از این محلول برای جلوگیری از چسبیدن سریع استیکر استفاده خواهیم کرد.

۴- اسپری آب و کف و جدا کردن کاغذ پشت استیکر: آب و کف را در نزدیکی خود قرار دهید. کاغذ پشت استیکر را را جدا کنید. سپس به پشت استیکر اب و کف را اسپری کنید. توصیه میکنیم از یک نفر دیگر برای اسپری کردن آب و کف کمک بگیرید. همینطور به کف آسانسور هم آب و کف به مقدار کافی اسپری کنید.

۵- قرار دادن استیکر در محل: بعد از اسپری کردن آب و کف به مقدار کافی. استیکر را در محل دقیق خود تنظیم کنید. اگر اشتباه شد نگران نباشید به دلیل وجود آب کف استیکر به راحتی نمیچسبد. پس آن را جدا کنید و دوباره تنظیم کنید. نگران ستون های کناری نباشید. سعی کنید جوری استیکر را تنظیم کنید که اگر قسمت های اضافی را برش دادید تمام کف را بپوشاند.

۶- استفاده از کاردک برای خارج کردن کف و هوا: حالا نوبت به خارج کردن آب و کف و هوای زیر استیکر کفپوش میرسد. از وسط آن شروع کنید و با کمک کاردک و یک فشار نه چندان زیاد به اطراف بکشید. با این کار آب و هوای زیر استیکر از گوشه های کار خارج میشود. برای حفظ نظافت از یک دستمال نخی برای خشک کردن در همان لحظه استفاده کنید. بر روی کف دست بکشید، محلی که به صورت برسته باقی مانده نشانه تخلیه نشدن آب یا هوای زیر آن است. بنابراین سعی کنید با کاردک آن را به نزدیک ترین گوشه هدایت و خارج کنید.

۷- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک کوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. شپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.


 

روش خشک در نصب استیکر کفپوش آسانسور 

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

  

۳- جدا کردن لبه کاغذ استیکر: (گام اول تصویر بالا) استیکر را به پشت بر روی زمین قرار دهید (یعنی تصویر به سمت زمین و کاغذ سفید به سمت رو باشد) از یکی از وجه های استیکر ۵ سانتی متر از کاغذ پشت آن را جدا کنید و صاف تا کنید.

۴- قرار دادن در محل نصب و تنظیم نهایی: (گام دوم تصویر بالا) استیکر را دقیق در محل قرار دهیدو حاشیه های اضافه را به اندازه کافی بیرون قرار دهید. حالا با کاردک لبه ۵ سانتی را به زمین بچسبانید. حرکن باید از داخلی ترین نقطه به بیرون باشد تا هوا زیر کار باقی نماند.

۵- چسباندن تدریجی استیکر کفپوش: حالا استیکر کفپوش را بلند کنید و کاغذ زیر آن را به تدریج جدا کنید. همزمان با این حرکت باید به کمک کاردک استیکر را به کف بچسبانید. این حرکت را آرام و با حوصله انجام دهید تا از باقی ماندن حباب زیر کار جلوگیری کنید. حرکت کاردک باید آرام و به سمت بیرون باشد.

۶- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک کوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. شپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.


 

استفاده و نگهداری استیکر سه بعدی آسانسور

استیکر کفپوش برای نگهداری نیاز به روش های خاصی ندارد اما پیش از سفارش و بعد از نصب به نکات زیر توجه فرمایید تا بتوانید مدت ها از کفپوش سه بعدی آسانسور خود لذت ببرید.

– سطح مورد نظر شما برای نصب می‌بایست نسبتاً صاف باشد. این موضوع باعث چسبندگی بیشتر استیکر و در نتیجه عمر بیشتر آن می‌شود.

– به دلیل متریال به کار رفته این محصول مناسب آسانسور های باربری نمی‌باشد. فلزات میتوانند آن را خراش دهند یا پاره کنند.

– سطح روی استیکر کفپوش را میتوان با تمام شوینده ها پاک کرد و مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد. فقط از لبه های کفپوش محافظ تا شوینده ها باعث از بین رفتن چسب زیر آن نشوند.

– ممکن است رد سایش کف کفش بر روی استیکر کفپوش بیافتد. برای پاک سازی آن میتوانید از تینر یا الکل استفاده کنید.


 

طرح های متنوع کفپوش سه بعدی آسانسور

 

 

نظرات برخی از خریداران کفپوش سه بعدی آسانسور

محمد رضا فرهادی:

اینکه خودم به سادگی تونستم کفپوش رو نصب کنم بهترین نکته این کفپوش آسانسور بود.  البته وسایل لازم و راهنمای نصب هم داخل بسته بندی بود.

نازنین عبدی:

قبل از نصب فکر نمیکردم انقدر میتونه جالب باشه. اما بعد از نصب خیلی جذاب شد.

آقای پناهنده:

چند نکته در نظرم این محصول را کاربردی و خاص میکنه. اول سه بعدی بودن. دوم نصب ساده و بدون هزینه و سوم تولیدش بر اساس آسانسور خودمون.

پیام مفید:

ما از این محصول برای آسانسور مجتمع مسکونی استفاده کردیم. نتیجه کار بسیار برای همسایه ها جالب بود و خوشون آمد.

مهران ساکی:

دو آسانسور در پاساژ را از این کفپوش استفاده کردیم. از نظر تصویر و سه بعدی خیلی عالی شده.

علیرضا مسلم:

نسبت به هزینه ای که باید برای تعوض کفپوش آسانسور میکردیم این خیلی عالی بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *