همیشه دوست داشتم چیزهایی بسازم که حال بهتری را برای بیننده آنها ایجاد کند. برای همین بعد ویداوین را راه انداختم. در ویداوین تمام تلاشم را میکنم تا هر روز یک گام به آرزوی طراحی و ساخت احساسات جذاب ولی دست یافتی نزدیک تر شویم. من در ویداوین دوست دارم محصولاتی را طراحی و تولید کنم که حس متفاوتی نسبت به آنچه معمولا انتظار داریم ایجاد کند. حس خوشایندی مانند کشف یک دنیای تازه در پشت دیوار. راستش را بخواهید اکنون محصولاتی که تولید میکنم به نظرم در مقایسه با آنچه واقعا در سر دارم، خیلی ساده هستند. هر روز به تلاشم ادامه خواهم داد تا احساس بهتری را برای شما و تمام اطرافیانم ایجاد کنم.

صالح سخندان

محصولات بر اساس تاریخ طراحی و اضافه شدن به ویداوین در زیر قرار گرفته اند.


زیرپایی سه بعدی فلورگام

اردیبهشت ۱۳۹۵

فلورگام اولین محصولی بود که در ویداوین طراحی و تولید کردیم. طرح های آن را روی استیکری با پوشش مقاوم و قابل شست و شو چاپ میکنیم. قابل شست و شو بودن و ضخامت کم آن شرایط استفاده از آن را در حمام و سرویس بهداشتی فراهم می‌کند. اکنون فلورگام را در دوازده طرح تولید می‌کنیم. طرح های فلورلگام آماده بوده و در انبار فروشگاه موجود می‌باشد، لذا سفارش های فلورگام بدون تاخیر و همان لحظه برای شما ارسال می‌شود. فلورگام ابتدا در دو سایز کوچک و بزرگ در ابعاد ۴۰×۶۰ و ۵۰×۷۰ تولید میشود. اما با توجه به استقبال بیشتر از سایز بزرگ و نظرات مشتریان اکنون تنها در سایز ۵۰×۷۰ تولید می‌شود.

دریافت کاتالوگ معرفی فلورگام

مشاهده طرح ها و خرید فلورگام


 

پوشش تصویری ویکاور

تیر ۱۳۹۵

در تابستان سال نود و پنج، شرکت های اجرای کفپوش های صنعتی خدمت جدیدی را با نام «کفپوش سه بعدی» معرفی کردند. این در حالی بود که این کفپوش ها تنها محدود به استفاده از تصاویر بر روی زمین بود. این موضوع باعث شد فکر کنیم که با توجه به تجربه ای که در طراحی سه بعدی کسب کردم بتوانم این سرویس را به مراتب حتی بهتر از شرکت های خارجی اجرا کنیم. بنابراین زمان زیادی را صرف یافتن بهترین ترکیب ها و روش های اجرا کردیم. حال این کار شد، ویکاور. تمرکز بیش از حد بر روی انجام پروژه ها مانع پیشرفت و توسعه محصولاتمان شده بود. بنا براین تصمیم گرفتیم تجربه ای که به دست آوردیم را صرف تولید دوره های آموزشی ویدیویی و نوشتن کتاب ویکاور کردیم. این مجموعه آموزشی امروز در دست درس شما است با به کمک آن نحوه صحیح اجرای پوش تصویری را فرا بگیرید و به کسب و کار خود کمک کنید.

دریافت نسخه رایگان کتاب ویکاور

مشاهده بسته های آموزش ویکاور


 

تاکتاب

مرداد ۱۳۹۵

این کتاب ها ابتدا فقط یک تجربه ساده برای ایجاد تصویر روی پهنه کتابها به وسیله تا کردن برگه های آن بود. ایده آن هم برای خودمان نبود. اما اکنون یکی از محصولات ویداوین شده که به صورتی سفارشی تولید می‌شود. یعنی بعد از سفارش شما کتاب مناسب آن را تهیه و طرح را روی آن پیاده میکنیم. یعنی برگ برگ آن را به گونه ای تا میکنیم تا تصویر روی آن شکل بگیرد. به خاطر زمان بر بودن این کار، ممکن است از لحظه ای سفارش میدهید، یک هفته آماده کردن آن طول بکشد.

آموزش درست کردن یک تاکتاب ساده

مشاهده طرح ها و سفارش تاکتاب


 

دریچه زیردریایی

بهمن ۱۳۹۵

این محصول یک استیکر سه بعدی دیواری است. هدف طراحی آن ایجاد حس جالب دیدن اعماق دریاها از دریچه یا پنجره یک زیردریایی بود. ابعاد آن حدود ۵۰×۵۰ سانتی متر است. به خاطر نوع طرح این سری، امکان نصب آن در محل های بیشتری وجود دارد. دیوار و درب سرویس بهداشتی و حمام، درب اتاق و کمد و دیوار اتاق خواب برخی از محل های پیشنهادی من است. هفت طرح دریچه زیردریایی آماده است و بلافاصله بعد از سفارش برای شما ارسال می‌شود.

دریافت کاتالوگ طرح های دریچه زیردریایی

مشاهده طرح ها و خرید دریچه زیردریایی


 

تابلو سه منظری

مرداد ۱۳۹۶

یک سال قبل از این پروژه ای را طراحی و اجرا کردم که در آن تابلویی ساخته بودم که از سه زاویه مختلف تصاویر متفاوتی در آن دیده می‌شد. بارها پیام هایی به دستم رسید که دوست دارند چنین تابلویی را برای خودشان داشته باشند. پس آن را به مجموعه محصولات سفارشی ویداوین اضافه کردیم. تابلو سه منظری در سه سایز ساخته می‌شود. سایز کوچک ۵۰×۵۰ سایز متوسط ۷۰×۷۰ و سایز بزرگ ۱۰۰×۱۰۰. شما بعد از ثبت سفارش خود عکس های لازم را طبق استاندارد های گفته شده در صفحه محصول برای پشتیبانی سایت ارسال میکنید و تابلو شما ظرف یک هفته آماده و ارسال می‌شود.

اطلاعات بیشتر و سفارش تابلو


 

کفپوش سه بعدی آسانسور 

شهریور ۱۳۹۶

زمانی که ویکاور را به وجود آوردیم. بیشترین درخواست ها مربوط به اجرای آن در آسانسور بود. اما هزینه اجرای آن توسط ما باعث صرف نظر سفارش دهنده ها می‌شد. اما این بار مدل اجرا و متریال آن را به صورت کامل تغییر دادیم. این تغییر باعث شد که هرکسی با  آموزش چسباندن استیکر زمینی بتواند آن را نصب کند. کفپوش آسانسور با توجه ابعادی که شما در زمان سفارش اعلام میکنید تولید می‌شود. بنابراین باید قبل از سفارش آموزش نحوه سفارش کفپوش آسانسور را با قدت مطالعه کنید. زمان آماده سازی کفپوش ها حداکثر ۴ روز کاری می‌باشد.

مشاهده توضیحات تکمیلی و آموزش ها

مشاهده طرح ها و سفارش کفپوش آسانسور