لیوان آینه‌ای ویداوین – لیوان خطای دید

اسم این محصول را لیوان آینه‌ای گذاشتیم اما بدون زیرلیوانیش، صرفا یه لیوانه، اما وقتی زیر لیوانی بهش اضافه می‌شه، یه محصول عجیب و جالب می‌شه. طرح روی زیرلیوانی توسط تکنیک خاصی طراحی و تولید می‌شه که باعث می‌شه نشه درست تشخیصش داد. اما وقتی لیوان را روی زیرلیوانی بذاریم، انعکاسش روی بدنه‌ی لیوان، باعث می‌شه که کامل و بدون نقص دیده بشه.

محصول خطای دید لیوان آینه‌ای ویداوین

اینم بگیم که این لیوان و زیرلیوانی، یک محصول تزئینی و دکوری نیست. شما می‌تونید هر  روز و هر ساعت ازش استفاده کنید بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد.

لیوان آینه‌ای، هم چندین طرح آماده داره و هم ما می‌تونیم اونو با عکس و طرح دلخواه شما و حتی به صورت تکی تولید کنیم. اگه می‌خواید لیوان آینه‌ای اختصاصی براتون تولید بشه، بعد از ثبت سفارش در سایت، در صفحه‌ی تایید سفارش و یا از طریق حساب کاربریتون در سایت ویداوین، می‌تونید عکس موردنظرتون رو برای ما بفرستید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با این محصول فوق‌العاده بیشتر آشنا بشید.

سطح آینه‌ای این لیوان توسط تکنولوژی نانوپوشش به وجود اومده که یه فرآیند بسیار خاص، سخت و پیچیده داره و از نظر بهداشتی، مورد تایید ستاد توسعه‌ی فناوری نانو هستش.

جنس لیوان، سرامیکه اما برخلاف سایر لیوان‌های سرامیکی، سبک و ظریفه. حجمش ۳۰۰ میلی‌لیتره و ابعادش ۷ در ۷ در ۱۱ سانتی‌متره. این را هم درنظر داشته‌باشید که بخش بزرگتر مبلغ این محصول، برای ساخت لیوان و هزینه بر بودن ایجاد سطح آینه‌ای روی آن است.

ما براتون لیوان آینه‌ای با طرح اختصاصی را معرفی می‌کنیم اما لیوان‌های آماده هم به همین شکل تولید می‌شن و فرقی ندارن.

لیوان خطای دید

طرح روی زیرلیوانی با استفاده از تکنیکی به نام آنامورفیک ایجاد میشه. آنامورفیک (یا هنر واریخت) نوعی از نقاشیه که از یه زاویه، شکلی درست داره و از سایر زوایا دارای اعوجاجه و درست دیده نمی‌شه. اما ما این تکنیک را با تکنیک نور و آینه مخلوط کردیم. طراحی زیرلیوانی ویداوین نیاز به درک عمیقی از آنامورفیک و شیوه‌ی کار آینه‌های مختلف و قوانین بازتابش داره.

نمونه کار لیوان آینه‌ای اختصاصی
لیوان خطای‌دید

جتس زیرلیوانی شیشه‌ی سکوریت با ضخامت ۸ میلیمتره و ابعادش ۱۶ در ۱۶ سانتی‌متره. طرح روی زیرلیوانی توسط چاپ UV انجام می‌شه که یه چاپ بسیار مقاوم و باکیفیته.

ثبت سفارش لیوان آینه‌ای

چاپ روی زیرلیوانی، صاف نیست و برجستگی و پستی بلندی داره. خیالتونم برای شستنش راحت باشه. هیچ مشکلی برای شستن نداره. چاپ UV (بهش چاپ فلت‌بد هم می‌گن) از باکیفیت‌ترین و مقاوم‌ترین چاپ‌هاست.

علاوه بر خود این محصول، سعی کردیم که بسته‌بندیش را هم جالب و منحصر به فرد طراحی کنیم تا برای کادو دادن هم مناسب باشه. داخل این بسته‌بندی، بروشور و کاتالوگ لیوان و زیرلیوانی به همراه کیسه‌ی پارچه‌ای لیون و یه دستمال قرار گرفته. همونطور که قبلا گفتیم، این لیوان و زیرلیوانی، هم طرح‌های آماده دارن و هم شما می‌تونید عکس و طرح موردنظرتون را برامون بفرستید که براتون طراحی و تولیدش کنیم.

فیلم کوتاه زیر را ببینید تا دیگه کامل با این محصول آشنا بشید.

و در پایان، چند تا از لیوان‌های آینه‌ای رو بهتون نمایش می‌دیم که دیگه کامل و از همه زوایا ببینیدش.