جاشمعی خطای دید ویداوین – مدل لیان

ما جاشمعی لیان رو توسط تکنیک خطای دید برای شما می‌سازیم. با هر عکس و طرحی که مدنظرتون باشه. البته چند تا طرح آماده هم داریم که تعداد زیادی ازشون تولید کردیم(یعنی تولید انبوه) و به همین دلیل قیمت کمتری نسبت به جاشمعی‌ای که شما بخواید براتون ساخته بشه، دارن. در ادامه با ما همراه باشید تا رمز و راز این جاشمعی جادویی را بهتون بگیم. لیان یک جاشمعی ساده نیست!

راستی چند تا از سئوالات متداول خریدارها را در پایین این صفحه گذاشتیم.

جاشمعی لیان دو مدل داره:

  • مدل لیان
  • مدل لیان پلاس

تکنیک و روش تولید هر دو مدل، یکسانه. در مدل لیان، وقتی شمع خاموشه، عکسی دیده نمیشه و وقتی شمع روشن میشه، عکس نمایان میشه. و در مدل لیان پلاس، وقتی شمع خاموش و یا روشن باشه، دو تا عکس متفاوت رو نمایش میده.

نمونه جاشمعی لیان

نمونه جاشمعی لیان پلاس

روش تولید جاشمعی لیان

جا شمعی خطای دید

هیچ چاپی در کار نیست!

اگه فکر می‌کنید که ما عکس شما را روی جاشمعی لیان چاپ می‌کنیم، باید بگیم که نه، هیچ چاپی انجام نشده. اگه فقط یه چاپ ساده بود، لیان محصول چندان جذاب و خاصی نمیشد. و البته از دنیای هنر و خلاقیت هم فاصله می‌گرفت.

نمونه لیان‌های تولید شده رو ببینید

نحوه شکل‌گیری طرح

صفحه‌ی روی پایه‌ی بتنی جاشمعی لیان، توسط قرارگیری چندین لایه رنگ روی همدیگه تشکیل می‌شه. این لایه‌های رنگ که ضخامت‌های مختلفی دارن روی هم قرار می‌گیرن و با عبور نور شمع، تصویر نمایان می‌شه. یه جاهایی لایه‌ها ضخیم‌تر هستن و یه جاهایی نازک‌تر و قاعدتا لایه‌های نازکتر نورِ بیشتری از خودشون عبور میدن و لایه‌های ضخیم‌تر، نور کمتر. و این باعث میشه که تصویر اصلی را ببینید.

همین الان لیان رو سفارش بدید

فیلم یکی از جاشمعی‌های لیان که با عکس دلخواه شما تولید کردیم

چند تا عکس دیگه از لیان براتون می‌ذاریم که کاملا ببینیدش اما قبلش لازم می‌دونیم که بگیم شما می‌تونید عکس مورد نظر خودتون را برای ما بفرستید که جا شمعی لیان رو براتون سفارشی‌سازی کنیم و امکان تولید حتی یک عددش را هم داریم. زمان تولیدش نهایتا یک هفته است و عکستون رو می‌تونید از طریق سایت و پنل کاربریتون در سایت ویداوین (بعد از ثبت سفارش اینترنتی) برامون بفرستید. همونجا براتون راهنمایی گذاشتیم.

جا شمعی خطای‌دید

سئوالات متداول

منظور از طرح آماده چیه؟

ما چند طرح رو از قبل تولید کردیم. طرح‌های عمومی هستند. تعداد زیادی ازشون تولید کردیم و هزینه‌ی تولیدشون کم شده و البته هزینه‌ی طراحیشونم بین چندین جاشمعی تقسیم شده و در نتیجه باعث کاهش قیمتشون شده. اگه نمی‌خواید که برامون عکس بفرستید که جاشمعی رو با عکس موردنظر خودتون تولید کنیم، می‌تونید از طرح‌های آماده‌ی ما تهیه کنید. مشاهده‌ی تمام طرح‌های جاشمعی

چجوری سفارش بدیم؟

پیشنهاد ما اینه که از طریق سایتمون سفارش بدید و همونجا آنلاین پرداخت کنید. هم راحت‌تره و هم وقت خیلی کمی ازتون میگیره و هم اینکه اطلاعاتتون داخل سایت ثبت میشه و از تخفیف‌های خوبی برخوردار میشید.

اما اگه بازم براتون سخته که از سایت خرید کنید و اون تخفیف‌های آینده رو هم لازم ندارید، داخل واتس‌اپ به 09198147040 پیام بدید تا همکارانمون سفارشتون رو براتون ثبت کنن و مبلغش رو به شماره کارتی که بهتون میگن، واریز کنید.

عکس مورد نظرمون رو چجوری بفرستیم؟

اگه از سایت خرید کنید، بلافاصله بعد از ثبت سفارشتون براتون پیامک میاد و داخلش لینک صفحه‌ی ارسال عکس رو گذاشتیم. اگه از سایت خرید نکنید (که ما پیشنهاد نمی‌کنیم) عکستون رو از طریق واتس‌اپ برامون می‌فرستید.

تولیدش چقدر زمان میبره؟

طرح‌های آماده نهایتا یکی دو روزه براتون ارسال میشه. برای طرح اختصاصی که بخواید برای خودتون تولیدش کنیم، یک هفته زمان لازم داریم.