تابلو سه بعدی ویداوین – مدل Canton

داخل تابلوی کانتن سه تا عکس قرار میگیره و از سه زاویه‌ی مختلف که به تابلو نگاه کنید، سه تا عکس مختلف را می‌بینید. در واقع در این قاب عکس به جای یک عکس، سه عکس قرار می‌گیره. این تابلو به شکل مربع و در دو سایز ۳۰ سانتیمتر و ۴۵ سانتیمتر تولید می‌شه. البته Canton با عکس‌هایی که شما برای ما می‌فرستید، ساخته می‌شه. بعد از ثبت سفارش داخل سایت، در صفحه‌ی تایید سفارش و یا از طریق حساب کاربریتون در سایت ویداوین، می‌تونید عکس‌های موردنظرتون را برای ما بفرستید.

در ادامه، تابلوی کانتن را براتون بیشتر معرفی می‌کنیم.

تابلوی بالا، تابلوی ۴۵ سانتیه. مربعی که هر ضلعش ۴۵ سانتی‌متره. وقتی تابلو رو به دیوار نصب می‌کنید و موقعی که جلوش حرکت می‌کنید، از سه زاویه‌ی مختلف، سه تا عکس متفاوت رو می‌بینید.

جنس قاب‌های کانتن، PVC هستش و عکس‌های شما داخل تابلو قرار می‌گیرن. ما عکس‌هاتون رو بسیار باکیفیت چاپ می‌کنیم و داخل تابلو مونتاژ می‌کنیم.

تابلوی بالا، تابلوی ۳۰ سانتیه. مربعی که هر ضلعش ۳۰ سانتی‌متره. این تابلو پرفروش‌ترین تابلوی ماست. اگه کنار تابلوی ۵۰ سانتی قرارش بدید، احتمالا می‌گید که سایزش کوچیکه اما اینطور نیست. برای عکس‌های چهره و پرتره، بهترین سایز تابلو همین تابلو ۳۰ سانتیه.

هر دو تابلو را کنار همدیگه قرار دادیم که بتونید بهتر مقایسه کنید. از زمانی که عکسهاتون را برای ما می‌فرستید، یک هفته زمان میبره که تابلو رو بسازیم و براتون ارسال کنیم. همونطور که در بالا گفتیم، وقتی سفارشتون را از طریق سایت ثبت کنید، می‌تونید عکس‌ها را از طریق صفحه‌ی تایید سفارشتون و یا از طریق حساب کاربری‌تون برای ما ارسال کنید.

بهتره عکس‌هایی را برای ما ارسال کنید که با گوشی و یا دوربین عکاسی گرفته شدن. یعنی بهتره عکسی نباشه که از پروفایل تلگرام برداشتید.

فیلم کوتاه زیر را ببینید تا با سایزهای مختلف تابلو آشنا بشید و با هم مقایسه‌شون کنید. برخی از نمونه کارها هم داخل فیلم قرار گرفتن.