به دنبال خرید هدیه تولد برای شوهر خود می‌گردید؟ چه عالی، ما هم کمکتان می‌کنیم. همسر ما مهم‌ترین فرد زندگی ما است. برای ساخت رابطه و بهبود آن همیشه به تلاش نیاز داریم. فرقی هم ندارد اول راه باشیم و یا سالیان سال از آشنایی ما گذشته‌باشد. اغلب خیال می‌کنیم هدیه گرفتن تنها برای خانم‌ها خوشایند است اما اینطور نیست. مردان هم به محبت و توجه نیاز دارند. به اینکه سوپرایز شوند و قدر زحماتشان را بدانیم. شاید شما هم در خرید هدیه تولد برای شوهر خود به مشکل خورده‌باشید چون هدیه‌های کمی برای مردان وجود دارد یا شاید چون همسر شما اصلا از روز تولدش خوشش نمی‌آید! شاید هم هنوز هدیه خاصی پیدا نکردید که او را سوپرایز کنید، در این مطلب هدیه‌های جذابی را معرفی کردیم که برای هر مردی با هر سلیقه و شخصیتی خوشحالی به ارمغان می‌آورند، پس با ما همراه باشید.

در این مطلب تمام تلاشمان بر این بود که به همه‌ی سوالات شما پاسخ دهیم. برای همین مطلب به ۴ بخش تقسیم شده است.

 • ۱- معرفی ۳۰ هدیه تولد جذاب برای شوهرها
 • ۲- پیشنهاد هدیه تولد بر اساس سلیقه
 • ۳- ۵ نوع هدیه ساختنی رمانتیک
 • ۴- هدیه‌های هیجان انگیز و خلاقانه

بخش اول) هدیه تولد برای شوهرم چی بخرم؟ ۳۰ پیشنهاد جذاب و کاربردی

الف- هدیه‌های پوشیدنی برای شوهرها

۶ ایده کادو تولد به شوهر- هودی و کاپشن و کت و تی شرت و لباس ورزشی

لباس معمولا اولین هدیه ایست که به ذهن تمام خانم‌ها می‌رسد. اما گاهی آنقدر برای خرید هدیه تولد شوهر خود عجله می‌کنیم که حتی یادمان می‌رود دسته بندی لباس‌های جذاب برای مردان کدام‌هاست!

۱- تی شرت و پولو شرت هدیه تولد برای شوهر گرمایی

برای فصل گرم مردان به خصوص مردان گرمایی تی شرت‌های نخی را پیشنهاد می‌کنم. فرقی هم ندارد که چند تی شرت در کمدش باشد مهم این است که کیفیت تی شرت‌های کمد همراه زندگیمان خوب‌اند یا نه؟

اگر دنبال خرید تی شرتی ضد چروکید جنس پیما را امتحان کنید.

۲- کاپشن هدیه تولد برای روزهای سرد

کاپشن‌ با راحتی و گرمایی که دارد یکی از مناسب‌ترین کادوهای تولد به شوهر است. لذت پوشیدن کاپشن در یک هوای سرد باعث می‌شود یاد هدیه دهنده زنده شود.

شوهرتان با پوشیدن کاپشن خود از این که همسرش آنقدر به فکرش بوده حسابی غرق در لذت می‌شود. پس اگر شوهرتان یک بعد از ظهر زمستانی؛ با یک خوردنی خوشمزه و لبخندی ژکوند سر برسد، دلیل واضح است!

۳- ژاکت و هودی هدیه تولد برای شوهر سرمایی

همسران جوان مخصوصا از داشتن یک هودی گرم و جذاب در فصل زمستان استقبال می‌کنند.

هودی از کی تبدیل به هدیه‌ای محبوب شد؟

جالب است که بدانید در سال ۱۹۳۰ هودی‌ها لباس‌های فرمی بودند که در کارخانه‌های سرد پوشیده می‌شدند. سپس در سال ۱۹۷۰ هودی‌ها به ترندی پرطرفدار تبدیل شدند و تا به امروز هنوز محبوبیت خود را دارند.

۴- کت و شلوار رسمی هدیه تولد شوهر برای مراسم‌ها

احتمالا سالی دو سه بار به مراسم عقد و عروسی دعوت می‌شوید، نه؟

ما خانم‌ها معمولا برای همان سالی یکی دوبار نقشه می‌چینیم و خرید می‌کنیم. اما مردان معمولا چنین موضوعی را فراموش می‌کنند. من حتی در شوهرانی که خیلی لباس می‌خرند این نکته را دیدم که یادشان برود کت و شلوار بگیرند.

۵- لباس ورزشی هدیه تولد برای شوهر ورزشکار

اگر شوهر شما هم در وقت‌های اضافی‌اش به باشگاه می‌رود و یا هر آخر هفته را با دوستان خود به کوه می‌رود این هدیه را فراموش نکنید.

یک دست لباس ورزشی خوب جزو آن دسته هدیه‌هاییست که مدت‌ها استفاده می‌شود.

اگر هم شوهرتان خیلی به عکس‌های ورزشی‌اش علاقه نشان می‌دهد، می‌توانید تابلوی سه بعدی را با عکس‌های ورزشی او سفارش دهید.

 

ب- هدیه‌هایی برای سلامتی همسرمان

جاشمعی، گلدان،ساک ورزشی، وزنه، کیسه بوکس، لیوان آینه ای ایده کادو تولد

سلامتی نعمت بزرگیست که همیشه باید به آن بها دهیم. خیلی پیش می‌آید که مردان مراقب سلامتی خودشان نباشند ما می‌توانیم با خرید هدیه تولدی خوب این موضوع را به آن‌ها یادآور شویم.

۶- لیوان آینه‌ای بهترین هدیه تولد برای شوهر

هرچیزی که یاد شوهر عزیزمان بیندازد باید به میزان لازم در روز آب بخورد، هدیه‌ایست خوب در جهت سلامتی فردی‌ او.

متاسفانه طبق خبری در خبرگزاری مهر به نقل از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛ سالانه ۱۰۰ هزار ایرانی به بیماری سنگ کلیه دچار می‌شوند که واقعا عدد بزرگ و قابل توجهی است. اولین دلیلی هم که سبب ایجاد سنگ کلیه می‌شود کمبود آب است.

چرا لیوان آینه‌ای در بین مردان محبوب است؟
 • لیوان آینه‌ای خاص است. لیوان آینه‌ای مثل ماگ‌های معمولی نیست که تنها یک لیوان ساده رنگ خورده‌باشد، نه! لیوان آینه‌ای همراه با زیر لیوانی‌اش به فروش می‌رسد و جادوی این لیوان زیر لیوانی است.

چرا؟؟؟

چون روی زیر لیوانی با استفاده از قوانین نقاشی سه بعدی و قوانین فیزیک طرح شما به صورت سه بعدی کار شده، وقتی لیوان در دایره مشخص روی زیر لیوانی قرار بگیرد، ناگهان انعکاس طرح می‌افتد روی لیوان.

 • مردان از داشتن اجسامی که عکس آن‌ها را داشته‌باشد لذت می‌برند. البته این صرفا علاقه مردان نیست خانم‌ها هم همینند. کلا انسان از داشتن وسیله‌ای شخصی برای خودش لذت می‌برد. به خصوص که در دنیای امروز تمام تلاش بر اینست که انسان‌ها شبیه به هم و ماشینی شوند.
 • مردان عاشق نوشیدن چای و قهوه هستند چون از خستگی‌‌اشان کم می‌کند. چه بهتر که وقتی شوهرتان از سرکار می‌رسد در لیوانی چای بریزید که گرما دوام بیشتری دارد و بوی چای بهتر حس می‌شود. لیوان‌های سرامیکی مثل لیوان آینه‌ای چنین خصوصیتی دارند.

شاید برای شما هم جالب باشد از مراحل تولید این محصول ایرانی مطلع شوید:

۷- وسایل ورزشی هدیه تولد برای همسر ورزشکار

بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در جهان چاق هستند که عدد بزرگیست!

اگر شوهر شما هم به چاقی دچار است، خوب است که او را به ورزش کردن تشویق کنید حالا یا شده با خرید هدیه تولد و یا با بیانی مناسب.

تازه حتی اگر همسر شما چاق هم نیست دانشمندان از ضرورت ۳ بار ورزش ۳۰ دقیقه‌ای در طول هفته می‌گویند.

خرید لوازم ورزشی چه برای خودتان چه برای همسرتان کمک می‌کند تا در خانه و در وقت‌های تلف شده ورزش کنید.

۸- ساک ورزشی برای تقدیر از رفتن به باشگاه مردان

اینکه حمایت و تقدیر خودمان را به شوهرمان نشان دهیم قشنگ است، نیست؟

ما خانم‌ها گاهی فقط دوست داریم حمایت بشویم و یادمان می‌رود که حمایت کنیم. با خرید ساک ورزشی در واقع دارید به همسر خود می‌گویید “عزیزم تلاشت برای سلامتی قابل تقدیره”. اصلا می‌توانید داخل ساک همین جمله را هم نوشته و بگذارید.

اگر دنبال ایده‌های جالب برای تقدیر از همسر می‌گردید می‌توانید لیوان آینه‌ای را با جمله‌ای کوتاه و انگیزشی سفارش دهید، جمله‌ای شبیه به: “همیشه حواسم به تلاشی که برای زندگیمون می‌کنی هست”

۹- کیسه بوکس برای تخلیه عصبی

اگر همسر شما در کنترل خشم قوی عمل نمی‌کند و یا بالعکس تمام ناراحتی‌اش را در خود فرو می‌برد؛ کیسه بوکس را پیشنهاد می‌کنم.

مردان زیادی از گرفتن چنین هدیه‌ای استقبال می‌کنند. خوشبختانه این هدیه پیش از شما به کار خانم‌های زیادی هم آمده‌است.

۱۰- گلدان گل مورد علاقه هدیه تولد برای شوهر امروزی

در مردان قدیمی کمتر علاقه به گل و گلدان وجود دارد. اما مد جدیدی که افتاده و بسیار هم جذاب است علاقه آقایان به گل‌هاست.

داشتن گلدان گل شخصی در سلامت روان مردان و خانم‌ها تاثیرگذاراست. طبق گزارش هوای پاک ناسا : «گیاهان خاصی وجود دارند که می‌توانند سموم هوا را به‌طور ویژه پاکسازی کنند. این سموم شامل بنزن،‌ فرمالدهاید و آمونیا می‌شوند.»

اگر شوهر شما جزو آن دسته از مردانیست که خواب بدی دارند و مدام کابوس می‌بینند داشتن گل در سلامت اعصاب او موثر است.

این را از گزارش موسسه خانواده سلامت بنیان نقل می‌کنم. بنابراین در خرید هدیه تولد برای شوهر این موضوع را فراموش نکنید.

۱۱- جاشمعی هدیه برای ارامش بیشتر شوهرها

این روزها فشارهای زیادی بر مردان وجود دارد. فشار کار از یک طرف فشار اقتصادی از طرف دیگر حال عمومی مردان و زنان کشورمان را بد کرده‌است. امیدوارم به زودی شاهد روزهای بهتری باشیم. اما آیا این روزها باید دست از پا خطا بنشینیم و بگذاریم استرس سرتاپای وجودمان را بگیرد؟

بهتر نیست راه حل‌‌هایی هرچند کوچک پیدا کنیم؟

راه حل‌هایی مثل مراجعه به روانشناس، خواندن کتاب‌های توسعه فردی و از همه مهم‌تر مدیتیشن و روشن کردن یک شمع معطر.

چرا جاشمعی ویداوین را به عنوان هدیه تولد برای شوهرم انتخاب کنم ؟

 • بدون جاشمعی روشن کردن شمع هم خطرناک است و هم سخت. شمع‌های معطر تاثیر قابل توجهی در بازیابی ارامش از دست رفته دارند.
 • جاشمعی با طرح اختصاصی یادآور لحظات خوب با عشق زندگی‌امان است. می‌توانید عکس خودتان را روی جاشمعی داشته‌باشید. همینطور طرح Love جاشمعی در میان مخاطبان عاشق ویداوین خیلی طرفدار دارد.
 • به قول مهلا یکی از مخاطب‌های نازنین ویداوین، جاشمعی لیان هدیه‌ایست که تا آخر عمر وقتی نگاهش می‌کنی ذوق زده می‌شوی.

تجربه مهلا از خرید جاشمعی لیان به عنوان کادو تولد برای شوهر:

مهلا یکی از مشتری‌های قدیمی‌ماست که در اینستاگرامش از تجربه خرید جاشمعی گفته. اگر دوست داشتید می‌توانید پیج اینستاگرام ویداوین را هم دنبال کنید.

تجربه خرید جاشمعی لیان

با جاشمعی لیان- این هدیه اختصاصی بیشتر آشنا شوید:

پ- هدیه‌های دکوری برای تولد همسر

خرید هدیه تولد برای شوهر

۱۲- تابلوی سه بعدی هدیه دکوری زیبا برای شوهر

یکی از بهترین هدیه‌ها هم به همسر آقا و هم به همسرخانم تابلوی سه بعدیست. چون این تابلو از سه عکس تشکیل شده پس می‌شود یکی عکس خودمان باشد، یکی  عکس شوهرمان و یکی هم عکس دو نفره.

این هدیه را می‌شود به مردهایی که گرفتن تولد را دوست ندارند هم داد چون مستقیم یادشان نمی‌اندازد سنشان بالا رفته و تولدشان است.

اما مزایای تابلوی سه بعدی نسبت به دیگر هدیه‌ها چیست؟
 • همزمان که هدیه‌ تولد برای شوهر است در واقع هدیه‌ایست به خودتان. چون این تابلو از سه تصویر تشکیل شده و می‌شود یکی از این تصاویر تصویر شخصی شما باشد.
 • هدیه‌ای عاشقانه و رمانتیک است. برای خیلی از خانم‌ها هدیه‌های دونفره هدیه‌ای رمانتیک و جذاب است. خیلی از مشتری‌های قبلی ما تابلوی سه بعدی را با عکس دو نفره‌اشان سفارش می‌دادند.
 • دکوری جذابی برای خانه است. چی بهتر از اینکه خانه‌ی عشق ما زیباتر به نظر برسد؟
 • یادآور بهترین روزهاست. عکسی که به ما می‌دهید می‌تواند یادآور بهترین خاطره‌ی شما باشد. شب عروسی، ماه عسل، اولین سفر همراه با بچه تازه متولد شده و …
 • دکوری خاصی است که احتمالا پیش از این به چشمتان نخورده. برای خیلی از خانم‌ها خرید وسایلی که دیگران قبل از او داشته‌اند جذاب نیست. درست است که ما مشتری‌های عزیز زیادی داریم اما هنوز تابلوی سه بعدی هدیه خاصیست.

سایزهای مختلف تابلو سه بعدی کانتن را در ویدیوی زیر که سفارش مشتری‌های عزیز بود می‌بینید:

۱۳- سفارش طراحی چهره دو نفره هدیه تولد برای شوهر

یکی دیگر از هدیه‌های هنری و دکوری جالب، سفارش طراحی چهره دو نفره است. نقاشان و تصویرگران زیادی در اینستاگرام سفارش طراحی چهره شما را قبول می‌کنند.

اگر شوهر شما مرد باجنبه‌ایست می‌توانید کاریکاتور او را سفارش دهید. اینطوری روی لب‌هایش خنده هم می‌نشیند.

۱۴- استند موبایل هدیه برای راحتی بیشتر شوهر

در بخش هدیه‌های ساختنی برای شوهر ایده‌های ساخت این هدیه را با شما به اشتراک می‌گذاریم. استندها وسیله‌های هستند که استفاده از موبایل را راحت می‌کنند.

گاهی مردان دوست دارند بر روی میز شرکت خود وسیله‌ای برای نگهداری گوشی خود داشته‌باشند. در این مواقع استند آماده اداری را به عنوان هدیه تولد برای شوهر معرفی می‌کنم.

۱۵- تقویم رومیزی برای شرکت شوهرتان

همانطور که تابلوی سه بعدی را می‌توانید برای محل کار شوهرتان سفارش دهید. تقویم هم همین است. اکثر مردم با داشتن تقویمی رومیزی راحت‌تر برای کارهایشان برنامه ریزی می‌کنند.

ایده هدفمندی که امروز با آن روبرو شدم تقویم رومیزی بذر دار بود که می‌توانید بذرش را کاشته و از محصول هم لذت ببرید.

۱۶- کارهای سرامیکی با فضای تایپوگرافی هدیه تولد برای شوهر

بشقاب‌های سرامیکی با جملات کوتاه و تاثیرگذار یکی دیگر از هدیه‌های جالب است. جملاتی مثل این نیز بگذرد برای بعضی از افراد آرامش‌بخش و حمایت کننده است.

۱۷- ساعت سه بعدی برای محیط کار شوهر

یکی دیگر از هدیه‌های دکوری مورد توجه ساعت سه بعدی است. برای خیلی از مردان این که خانمشان به کارشان اهمیت بدهد، جذاب است.

 • ساعت سه بعدی ساعتیست که از دور دارای ابعاد به نظر می‌رسد و به دیوار محل کار همسر شما ابهت می‌دهد.
 • ساعت وسیله‌ای کاربردیست که زیاد پیش می‌اید نگاهش کنیم. همین باعث می‌شود همسر شما حتی در محیط کارش بیشتر به یاد شما بی‌افتد. پس تعجب نکنید اگر بعضی روزها خیلی زود به خانه برگشت، دلیلش ساعت سه بعدی و دلتنگیست!

۶ طرح ساعت سه بعدی برای تمام سلیقه‌ها

چون سلیقه آدم‌های مختلف متفاوت است تصمیم گرفتیم ساعت‌های سه بعدی را در طرح و رنگ‌های مختلفه بسازیم. کار آسانی نبود ولی رضایت مشتری حرف اول را می‌زد.

ت- اکسسوری هدیه تولد برای شوهرها

هدیه تولد برای شوهرم چی بخرم

مردان اکسسوری‌های زیادی مثل خانم‌ها ندارند مثلا برای خانم‌ها اکسسوری‌های جذاب زیادی مثل گردنبند لیانا موجود است که مردان اگر برای همسرشان بخرند، خانم‌ها خوشحال می‌شوند. اما هنوز پیشنهاد‌های جذابی وجود دارد که به شما معرفی کنم.

۱۸- عینک آفتابی هدیه تولد شوهر برای محافظت از چشم

برای محافظت از چشم شوهرتان به عنوان کادو تولد برای شوهر عینک را انتخاب کنید. در خرید عینک آفتابی حواستان باشد که جنس خوبی بخرید.

تحقیقات نشان داده که حدود ۴۰ درصد از افراد به میزان اثرگذاری عینک‌هایی که می‌خرند در محافظت از چشم توجه نمی‌کنند!

معمولا عینک‌های اصل دفترچه دارند. همینطور لوگوهایشان در گوشه سمت راست و به شکل درست نوشته می‌شود.

۱۹- کیف رودوشی هدیه تولد کاربردی به شوهر

کیف‌های رودوشی برای مردانی که مشاغل رسمی ندارند از محبوبیت زیادی برخورد دارند. کیف‌های رودوشی معمولا سایز کوچکی دارند و مورد علاقه مردان هستند چون مردان معمولا به جز کیف پول و کلیدشان خرت و پرت دیگری ندارند.

اگر شوهر شما جزو آن دسته از مردانیست که همیشه وسایلی که می‌گویید بخرد را فراموش می‌کند می‌توانید یک دفترچه یادداشت کوچک را هم همراه این کیف هدیه بدهید و همیشه لیست یادداشتتان را در آن بنویسید.

ممکن است تعجب کنید که خب گوشی موبایل که دارد اینطور باشد پیام می‌فرستم!

پژوهش‌ها ثابت کرده‌اند وسیله‌ای که تنها برای یک عملکرد به خصوص استفاده می‌شود تاثیر بیشتری دارد. از موبایل استفاده‌های دیگر هم می‌‌شود کرد!

۲۰- شال گردن هدیه تولد برای مردهای هنردوست

شال گردن‌های هنری و شال گردن‌های زمستانی مورد علاقه‌ی شوهرهای بسیاری‌اند. به خصوص شوهرهای هنرمند از بستن شال گردن بیش از دیگر مردان لذت می‌برند.

شال گردن‌ها تنوع بسیاری هم دارند که کار را برای انتخاب و خرید هدیه تولد برای شوهر آسان می‌کنند.

۲۱- کراوات هدیه تولد برای مهمانی‌ها

زیبایی استایل معمولا در قرارها و مهمانی‌ها با کراوات چند برابر می‌شود ولی این چیزها سلیقه‌ای هستند.

ممکن است به سلیقه همسر شما نخورد. بهتر است قبل از خرید کراوات لباس‌های او را بررسی کنید تا کراوات با رنگی متناسب بخرید که او را بیش از قبل جذاب می‌کند.

۲۲- دست بند و انگشتر هدیه تولد به شوهرهای جوان

دستبندهای مردانه معمولا طرح‌هایی از ترکیب فلز و الیاف، سنگ‌های جذاب، طلا و استیل هستند. دستبندهای مردانه را بیش‌تر مردان جوان می‌پوشند و در دهه‌ی ۴۰ و ۵۰ کمتر رایج است.

از آن طرف مردان دهه‌ی ۴۰ و ۵۰ از پوشیدن انگشتر لذت می‌برند. پس اگر خواستید برای شوهر خود که متولد این دهه است و یا پدر خود هدیه بخرید این موضوع را فراموش نکنید.

بسیاری از شوهرهای مذهبی از پوشیدن انگشترهای عقیق لذت می‌برند.

انتخاب دست بند و گردنبند با توجه به رنگ پوست شوهر:

بسته به رنگ پوست شوهرتان احتمالا اکسسوری‌های متفاوتی به کار او بی‌آید، برای مثال:

رنگ پوست سرد: طلای سفید، پلاتین و نقره
رنگ پوست گرم: طلای زرد، رزگلد و برنج
رنگ پوست خنثی: فلزات زرد و سفید

۲۳- جا کلیدی مردانه کادو تولد برای همسر

برای هدیه تولد همسر جاکلیدی ست حرکت بامزه و رمانتیکی است.

این هدیه را هم به عنوان هدیه تولد برای شوهر و هم به عنوان کادوی ولنتاین برای همسر می‌توانید تهیه کنید.

۲۴- کمربند و ساسبند هدیه تولد کاربردی برای همسر

در مطلب خرید هدیه تولد برای پسرها گفتم که دو اشتباه رایج در خرید کمربند وجود دارد و برای حل یکی از این دو اشتباه بهتر است که یک بار از همسرتان بخواهید که روبروی آینه باایستد و با متر دور کمر خود را اندازه بگیرد.

اینطوری اگر کمربند را به عنوان هدیه تولد برای همسر انتخاب کردید هدیه‌ای مناسب می‌خرید.

 

ث- تکنولوژی‌های روز، هدیه تولد برای شوهر

هدیه تولد برای شوهرم چی بگیرم گوشی لپ تاپ

تکنولوژی‌های به روز دنیا برای افراد خلاق و پویا جالب توجه اند. اگر شوهر شما اخبار تکنولوژی را دنبال می‌کند، احتمالا از چنین هدیه‌ای لذت ببرد.

هدیه‌های این دسته کمی گران‌تر از سایر دسته‌بندی‌ها هستند. اگر هزینه‌ی زیاد برایتان مقدور نیست به بخش بعد یعنی خرید هدیه متناسب با سلیقه شوهرها سر بزنید.

۲۵- لپ تاپ جدید هدیه تولد برای شوهر

یک لپ تاپ نو می‌تواند تا حد زیادی روند کاری همسرتان را آسان کند. سرعت بیشتر، حافظه بیشتر، قابلیت نصب بازی‌ها و نرم افزارهای کاری… همه و همه در روند پیشرفت شوهر شما موثرند.

اما اگر خیلی در خرید لپ تاپ سر رشته ندارید خوب است با لپ تاپ‌های مطرح این روزهای دنیا آشنا شوید.

 • Asus ROG Zephyrus G15
 • Lenovo ThinkPad X1 Nano
 • Asus ROG Zephyrus G14
 • MacBook Pro (16-inch, 2019)
 • HP Elite Dragonfly
 • Lenovo Chromebook Duet

۲۶- تلفن همراه با قابلیت‌های جدید

تقریبا این روزها بیشترین زمانمان را با تلفن‌های همراه می‌گذرانیم. اگر شوهر شما هم مرد گوشی بازی است به این هدیه فکر کنید.

تلفن‌های همراه محبوب این روزها در میان مردم :

 • Apple iPhone 12
 • Samsung Galaxy S21 Ultra
 • Apple iPhone 12 Pro Max
 • Apple iPhone 12 mini
 • Samsung Galaxy Note 20 Ultra
 • OnePlus 9

۲۷- دستیار صوتی آمازون هدیه بامزه برای شوهر

این دستیار صوتی رباتیست که باهمسرتان مکالمه صوتی برقرار می‌کند. اگر شوهر شما طرفدار استفاده از ربات‌ها در زندگی روزانست، این هدیه را به عنوان هدیه تولد برای شوهر پیشنهاد می‌کنم.

قابلیت‌های دستگاه صوتی آمازون چیست؟

 این دستگاه برای همسر شما:

 • کتاب می‌خواند.
 • دستورالعمل غذایی را که دوست دارد پیدا می‌کند.
 • زمان پخش برنامه مورد علاقه او را می‌یابد.
 • اگر از او بخواهید چیزی را به یادتان بیاورد به خاطر می‌سپارد.

۲۸- کنسول بازی هدیه تولد جذاب برای شوهر

اگر شوهر شما هم برای بازی کردن جان می‌دهد در خرید این هدیه درنگ نکنید. کنسول‌های بازی با قابلیت بازی چند نفره می‌تواند وسیله‌ای جدید و جذاب برای خانه شما هم باشد.

کنسول‌ها برای وقتی که مهمانی به خانه شما می‌آید هم سرگرمی‌های جذابی‌اند.

۲۹- ساعت هوشمند

ساعت‌های هوشمند امروزی قابلیت اتصال به تلفن همراه شوهر شما را دارند. به کمک این ساعت‌ها شوهر شما می‌تواند:

 • ساعت را ببیند.
 • نوتیفیکیشن برنامه‌های گوشی خود را ببیند.
 • میزان کالری سوزانده شده در ورزش را بفهمد.
 • مکان یاب را فعال کند و مکانی که به سمت آن حرکت می‌کند را تشخیص دهد.

۳۰- کتابخوان دستگاهی برای هدیه تولد شوهر شما

دستگاه کتابخوان وسیله‌ای الکترونیک است که برای خواندن کتاب با فرمت ای بوک طراحی شده‌است.

اما چرا دستگاه کتابخوان وقتی که گوشی هست؟

این دستگاه‌ها با جوهر اکترونیک کار می‌کنند.

استفاده از جوهر الکترونیک در صفحه نمایش باعث می‌شود تا نوری از صفحه به چشم بازتاب نشود. به همین خاطر موقع خواندن کتاب چشم دیرتر خسته می‌شود و حسی شبیه خواندن کتاب‌‌های کاغذی دارد.

اگر از هدیه‌های معرفی شده در این بخش خوشتان آمد احتمالا پرینتر موبایل هم برای شما ایده جذابی است. در مطلب ۲۰ ایده خرید اینترنتی کادو تولد دخترانه بیشتر به این موضوع پرداختیم.

۳۱- هدیه بامزه برای تولد شوهر

راستی شما می‌توانید نقاشی سه بعدی هم به عشق زندگی خود هدیه دهید.

طراح ویداوین شغل‌اش را از کشیدن نقاشی‌های سه بعدی آغاز کرد و با توجه به استقبال زیاد مردم تصمیم گرفت تا محصولات هدیه‌ای ویداوین را همراه با سایر اعضای تیم ویداوین تولید کند.

اگر از دیدن نقاشی‌های سه بعدی زیر لذت بردید؛ چطور است که خودتان طرح عشق را برای شوهرتان بکشید؟ حتما از هنرمندی‌اتان متعجب می‌شود.

بسته نقاشی سه بعدی
نقاشی سه بعدی دست باحال
نقاشی سه بعدی برج میلاد
نقاشی سه بعدی چهره مرد و مغز
نقاشی سه بعدی مار

بخش دوم) پیشنهاد خرید هدیه تولد برای شوهر بر اساس سلیقه او

-شوهر من عاشق ورزش کردنه چی پیشنهاد می‌دی؟/ خرید هدیه تولد برای شوهر ورزشکار

هدیه تولد برای شوهرم چی بخرم؟

برای هدیه به شوهر های ورزشکار اید‌ه‌های جذاب زیادی وجود دارد. مثل:

 • لوازم ورزشی
 • ماساژور
 • بطری آب مناسب باشگاه
 • لباس ورزشی
 • ساک ورزشی
 • میکسر دستی برای درست کردن معجون
 • کیسه بوکس

یک پیشنهاد غیر خریدنی هم دارم و آن این که یک هفته غذاهای رژیمی را با شیوه‌های مختلف درست کنید. تزئین بیشتری انجام بدهید. مردان از تزئینات و خوشمزه‌تر شدن غذاها لذت می‌برند.

-شوهر من خیلی کتاب می‌خونه و فیلم می‌بینه ….

هدیه تولد برای شوهرم چی بگیرم کتاب بگیر

برای کادو به شوهر هایی که اهل خواندن کتاب و دیدن فیلم هستند، ایده‌هایی مثل:

 • کتاب‌های جذاب روز از نویسنده مورد علاقه
 • اشتراک ماهانه فیدیبو، طاقچه، بوکاپو …
 • خرید بسته آموزشی از مکتب خونه و فرادرس
 • خرید بسته اشتراک از سایت متمم
 • خرید مجله‌های جذاب اختصاصی مربوط به کارش
 • تیشرت و جوراب با طرح فیلم مورد علاقه

پیشنهاد می‌کنم.

همینطور اگر دنبال ایده‌ی غیر خریدنی هستید، یدا کردن یک سریال جذاب جدید و پیشنهاد دو نفره دیدن آن را پیشنهاد می‌کنم.

اگر دنبال خرید هدیه خاص هستی دو مطلب زیر را دنبال کن:

شوهر من عاشق گوش دادن به موسیقی است …. / خرید هدیه تولد برای شوهر اهل موسیقی

شوهری در حال نواختن گیتار برای همسر خود است

برای هدیه به شوهر های اهل موسیقی هدیه‌های زیر را پیشنهاد می‌کنم:

 • هدفون، هندزفری
 • گرامافون
 • رادیو
 • بلیط کنسرت خواننده محبوب
 • تابلو صدا
 •  ساز مورد علاقه
 • چشم بند مجهز به هدفون
 • شال گردن طرح نت موسیقی

-کادو تولد برای شوهرم چی بخرم اون خیلی بازی کردن را دوست داره

شوهر و زن در حال بازی کردن با کنسول بازی اند

برای  هدیه به شوهر هایی که بازی کردن را خیلی دوست دارند، هدیه‌های زیر را پیشنهاد می‌دهم:

 • گوشی تلفن همراه جدید
 • لپ تاپ مناسب برای بازی
 • پلی استیشن
 • ایکس باکس
 • گیم بورد(مافیا، مونوپولی، راز جنگل، گرگینه و..)
 • پاسور
 • شطرنج
 • جنگای چوبی
 • بازی فکری پنتاگو
 • بازی فکری اتللو
 • بلوک‌های چوبی
 

 

اگر شوهرت نویسنده  و یا عکاس است احتمالا دو مطلب زیر خیلی کمکت می‌کند:

شوهر من عاشق مسافرته …/ هدیه تولد برای شوهر عشق مسافرت

کادو تولد برای شوهرم چی بخرم

 • بلیط سفر
 • پاوربانک
 • ابزار چند کاره
 • کوله مسافرتی
 • جعبه کمک‌های ضروری
 • لنز موبایل
 • بالش دور گردنی
 • هدفون
 • صندلی تاشو
 • تخت کمپ تاشو
 • فلاسک
 • صندل راحت
 • اسپیکر ضد آب
 • چمدان‌های سبک
 • دوربین
 • تخت آویز و ننو

همینطور دو هدیه زیر نیز برای این دسته از افراد دلنشین هستند:

شوهر من عاشق کشاورزیه ….

خرید اینترنتی هدیه تولد برای شوهر

 • چکمه
 • دستکش مخصوص
 • طاقچه مجازی برای داخل خانه
 • گلدان
 • پنل خورشیدی
 • چراغ خورشیدی
 • بذرپاش
 • نهال
 • رادیو اب و هوا
 • اره برقی
 • جوراب‌های ضخیم
 • چراغ قوه

در مطلب ۶۰ ایده خرید اینترنتی کادو برای مردان ایده‌های جذاب دیگری هم متناسب با سلیقه افراد معرفی کردیم. حتما از این مطلب هم استفاده کنید.


در این بخش ۶ سلیقه رایج در مردان را بررسی کردیم.

اگر شوهر شما سلیقه خاصی دارد که در این مطلب به معرفی هدیه مرتبط به آن پرداخته نشد، در کامنت‌ها با ما مطرح کنید. تیم ویداوین در انتخاب کادوی مناسب کمکتان می‌کند.

بخش سوم) ۵ ایده‌ هدیه تولد دست ساز برای تولد شوهر

هدیه تولد برای شوهرم چی بسازم

۱- نقشه روز آشنایی، هدیه تولد ساختنی برای شوهر

مواد مورد نیاز:

 • قاب کوچک
 • مقوای قرمز و یا مشکی
 • نقشه ایران و یا نقشه شهری که در آن با همسرتان آشنا شدید

نحوه‌ی ساخت:

شما می‌توانید نقشه شهری که برای اولین بار همسرتان را در آن ملاقات کردید را تهیه کنید.

سپس  مقوا را به صورت قلب ببرید و روی نقشه به گونه‌ای قرار دهید که مکان آشنایی شما در وسط آن قرار بگیرد. نقشه و مقوا را به هم چسبانده قاب بگیرید.

اگر مدام از خود می‌پرسید هدیه تولد برای شوهرم چی بگیرم اما از لحاظ مالی تخت فشارید شاید اصلا نیازی نباشد آنقدرها خرج کنید.

همین هدیه در نظر بسیاری از مردان بسیار زیباست.

کادو برای تولد شوهر چی بخرم بشقاب سفالی

۲- ظرف سفالی تاریخ آشنایی، هدیه تولد رمانتیک به شوهر

مواد مورد نیاز:

 • بشقاب سفالی
 • رنگ اکلریک
 • مداد، قلم مو و …

نحوه‌ی ساخت:

روی بشقاب سفالی روزهای ماه را یادداشت کنید.

تنها عددی که نباید بنویسید روز آشنایی شماست. به جای عدد آن روز قلب بکشید. می‌توانید یک نقاشی فانتزی از خود و همسرتان را هم کنار این اعداد بکشید.

برای این کار اگر نقاشی‌اتان خوب نیست طرح عاشقانه دو نفره از اینترنت دانلود کرده و دور تا دور آن را با کاتر ببرید. روی بشقاب بگذارید، داخل آن را رنگ کنید و تمام.

انتهای کار هم می‌توانید از فیکساتور برای ثابت ماندن رنگ استفاده کنید.

اگر دوست دارید نقاشی روی سفال را بهتر یاد بگیرید و حتی از این طریق درآمدزایی کنید، از ویدیوهای آپارات استفاده کنید.

در ویدیوی زیر اصول اولیه نقاشی روی سفال آموزش داده‌شده‌است:

۳- بادکنک هلیومی، هدیه تولد عاشقانه به شوهر

مواد مورد نیاز:

 • ۵-۱۰بادکنک پرشده با گاز هلیوم
 • چاپ ۵-۱۰ عکس کوچک
 • برش مقوا به شکل قلب
 • چسب

نحوه‌ی ساخت:

وقتی شوهرتان سر کار است بادکنک‌ها را به منزل بیاورید. با کاغذ رنگی و یا مقوا قلب‌هایی بزرگتر از عکس‌هایتان ببرید. عکس‌ها را روی قلب‌های بریده شده بچسبانید.

سپس عکس‌ها را به نخ بادکنک‌ها بچسبانید. اینطوری یک فضای رمانتیک جذاب را آفریده‌اید.

این پیشنهاد واقعا جالب است برای همین در لیست هدیه برای شوهر جا گرفته‌است.

کادو تولد برای شوهر دست ساز

۴- جاکارتی عشق، هدیه تولد دست ساز به شوهر

مواد مورد نیاز:

 • چرم مصنوعی
 • مداد
 • نخ و سوزن
 • چسب و…

نحوه‌ی ساخت:

از اینترنت الگوی جا کارتی پیدا کنید و با چرم مصنوعی این جاکارتی را بدوزید.

بعد هم با نخ روی جاکارتی جمله‌ای زیبا مثل تو فوق‌العاده‌ای را بدوزید. می‌توانید قبل از شروع این کار با خودکار طرح این نوشته را بزنید تا اشتباه نکنید.

هدیه تولد برای شوهر استند موبایل

۵- استند موبایل، هدیه تولد برای شوهر و راحتی او

با وسایل مختلفی می‌شود استند ساخت. حتی با چوب بستنی هم می‌شود!

اما در این مطلب به ساده‌ترین روش می‌پردازیم.

مواد مورد نیاز:

 • مقوای کارتونی
 • کش
 • پارچه
 • قیچی و …

نحوه‌ی ساخت:

سه مقوای کارتونی هم اندازه ببرید. مستطیل‌ها باید کمی از اندازه گوشی همسرتان بزر‌گ‌تر باشند.

می‌توانید روی این مقواها را پارچه کشیده و بدوزید. روی چهار طرف یکی از مستطیل‌ها کش ۱ سانتی بزنید.

سپس پارچه‌ای نرم و هم اندازه با گوشی را روی کش‌ها بچسبانید. به این روش سرکش‌ها زیر پارچه نرم پنهان شده‌اند.

به جز استند موبایل قاب عکس کاشی شکسته هم خیلی هدیه جذابی به شوهرتان محسوب می‌شود. در مطلب خرید بهترین هدیه برای برادر توضیح دادیم چطور قاب عکس بسازید.

ساخت استند موبایل حرفه‌ای‌تر را با این ویدیو یاد بگیرید:

اگر شوهرت در این شرایط سخت پزشک، پرستار، راننده اورژانس، عضوی از کادر اتاق عمل و … است مطلب زیر به کارت می‌آید.

بخش چهارم) چطور شوهرم را سوپرایز کنم؟/ هدیه‌ تولدهای هیجان انگیز به شوهر!

۱- دعوت یک دوست قدیمی، هدیه تولد برای شوهر که خوشحال کننده است

شده همسرتان مدام خاطره یکی از دوستان قدیمی‌اش را تعریف کند که خیلی وقت است او را ندیده؟

اگر مطمئنید که رابطه این دو دوست خراب نشده؛ به کمی ماجراجویی نیاز دارید.

شماره این دوست را پیدا کنید و او را به مهمانی تولد همسرتان دعوت کنید. مهمانی کوچکی در شب تولد شوهر خود راه بی‌اندازید.

دیدن ناگهانی یک دوست قدیمی  خیلی لذت بخش است.

۲- اجاره‌ی یک روزه‌ی ماشین موردعلاقه او، هدیه تولد برای شوهر که هیجان آور است

اگر ماشینی هست که شوهرتان دیوانه وار به آن علاقه دارد ولی فعلا توان خرید آن را ندارید به این ایده فکر کنید. شرکت‌های زیادی یک روزه به شما ماشین اجاره می‌دهند.

فقط حواستان باشد که شوهر شما جزو آن دسته افراد بهانه گیر نباشد که با دیدن این ماشین بیشتر خلقش تنگ می‌شود.

۳- طراحی یک سفر هیجان انگیز برای تولد شوهر

اگر شوهر شما مردیست که مسافرت را دوست دارد؛ سفری رویایی را برنامه ریزی کنید.

منظورم این است که در صورتیکه توانایی مالی‌اتان مناسب است بعد از اطلاع از شرایط کاری شوهرتان در روز خاصی بلیط اتوبوس، قطار، هواپیما بگیرید.

خودتان هتل را رزور کنید. صفر تا صد برنامه را خودتان بچینید و تنها یکی دو روز قبل از سفر با او از ماجراجویی پیش رو صحبت کنید.

۴- بلیط بازی فوتبال، کنسرت، سینما و… تولد سوپرایزی برای شوهر

احتمالا خودتان یک بار هم که شده به این ایده فکر کردید اما من یک ایده جدید هم دارم.

بعد از بازی فوتبال یا بعد از سینما در نقطه‌ای خاص با دوستانتان قرار بگذارید تا همگی در گوشه‌ی پارک یا کوچه‌ای جمع شوند در مسیر برگشت او را به آن سمت هدایت کنید و بعد …. دست و جیغ و ..

البته شاید این ایده را جوان‌ترها بیشتر بپسندند.

پرفروش‌ترین محصولات ویداوین

همیشه روی کمک ویداوین حساب کن 🙂

فروشگاه اینترنتی ویداوین راهنمای خرید بهترین هدیه ها

ویداوین یک فروشگاه اینترنتی است. اما هدف اصلی ما از بلاگ ویداوین کمک به هدیه دهنده‌هاست. چون که خود ویداوینی‌ها از هدیه دادن و هدیه گرفتن خیلی خوششون می‌آد.

برای همین این اولین مطلب ما در زمینه خرید هدیه نیست. مطالب زیر هم در مورد خرید هدیه نوشته شده‌اند.

مطالب خرید هدیه:

کدام یک از هدیه‌های معرفی شده در این مطلب را دوست داشتید؟ در بخش دیدگاه‌ها می‌توانید نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راستی …

همراهی و دوستی شما با ما بهترین هدیه‌ایست که در زندگی دریافت کرده‌ایم .

اگر دوست داشتید ما را در شبکه‌های اجتماعی به دیگران هم معرفی کنید تا خرید هدیه برای همه آسان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *