شما هم به دنبال کادو برای بعد از کنکور یکی از دواطلبان کنکور ۱۴۰۰ می‌گردید؟ کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی آدم‌هاست. در ۱۸ سالگی شاید حتی خیال کنیم کنکور همه‌ی زندگیست. دانش آموزان در این دوران از فشارهای روحی شدیدی عبور می‌کنند. هدیه برای بعد از کنکور خیلی مهم است چون به عنوان والدین، مادربزرگ و پدربزرگ، خواهر و برادر یا حتی دوست شخص کنکوری حمایتمان را به او نشان داده‌ایم و از اضطراب لحظات انتظار تا جواب کنکور کم کرده‌ایم. کنکور سال ۱۴۰۰ از تاریخ ۱۰ ام تا ۱۲ ام برگزار می‌شود پس اگر دنبال هدیه هستید همین الان اقدام کنید.

دانش‌آموز شما چه کنکورش را خوب بدهد و چه نه با خرید هدیه به درشدن خستگی و بازیافتن روحیه‌اش کمک کرده‌اید.

هدیه بعد از کنکور برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ رشته‌های مختلف چی بخرم؟

هدیه بعد از کنکور

۱- گوشی و سیمکارت؛ هدیه برای کنکوری ها

هرچند در دنیای امروز اکثر بچه‌ها زودتر از ۱۸ سالگی صاحب گوشی شخصی خودشان می‌شوند؛ اما برای هدیه بعد کنکور می‌توانید گوشی‌ای با سیستم عامل و امکاتاتی قوی‌تر تهیه کنید.

چه گوشی‌های خوبی در بازار هست که می‌توانم برای فرزندم بخرم؟

Samsung Galaxy S21 Ultra Samsung Galaxy S21
OnePlus 9 Samsung Galaxy A52 5G

شیائومی ردمی9 (تا ۳ میلیون)

شیائومی ردمی نوت 9T مدل 5G(تا ۴ میلیون)

پوکوX3 (تا ۵ میلیون)

شیائومی می 11 لایت(تا ۷ میلیون)

در مطلب هدیه خاص برای آقایان از ۷ گجت جذاب گفتیم که از آن‌ها هم می‌توانید برای ایده گرفتن استفاده کنید.

هدیه بعد از کنکور تابلوی سه بعدی ویداوین

۲- تابلو سه بعدی هدیه برای نوجوان ها

همه می‌دانیم که این روزها نوجوانان و جوانان چقدر به عکاسی علاقه دارند. من خودم دوستانی دارم که هر ماه مقداری از پولشان را برای رفتن به عکاس ذخیره می‌کنند. چرا؟ چون می‌خواهند در اینستاگرامشان عکس داشته‌باشند!

مشخصات این هدیه جذاب بعد از کنکور:

تابلوی سه بعدی یک کادو برای بعد از کنکور فوق العاده است که برای این سنین هدیه‌ای جذاب است چون دقیقا پاسخی به علایق نوجوانان است.

تابلوی سه بعدی ظاهرا یک تابلوست اما در واقع تابلوییست که سه عکس از این نوجوان عزیز را همزمان نشان می‌دهد.

بسته به زاویه‌ای که ایستاده‌اید و یا نشسته‌اید یکی از این سه عکس زیبا را می‌بینید فرقی هم ندارد نوجوان شما پسر است یا دختر چون خریداران ما از هر دو جنس به این هدیه علاقه داشتند که می‌توانید در اینستاگرام ویداوین نظرشان را بخوانید.

در ویدیوی زیر با تابلوی سه بعدی بیشتر آشنا می‌شوید:

خرید هدیه به عنوان جایزه

ریسه و پرده ال ای دی هدیه بعد از کنکور به داوطلبان ۱۴۰۰

ریسه ال ای دی هدیه بعد از کنکور جذابیست چون دقیقا مثل جاشمعی به محیط آرامش و حال خوب تزریق می‌کند و واقعا نوجوان‌هایی که تازه کنکور داده‌اند به این حس و حال خوب نیاز دارند.

اما ریسه ال ای دی چیست؟

ریسه یک مدار الکتریکی قابل انعطاف است.

این مدار از یک رشته سیم تشکیل شده که لامپ‌های کوچکی با فاصله یکسان از آن آویزان شده‌اند. به زبان ساده، ریسه شامل مجموعه‌ای از لامپ‌ها است که در یک سیم طویل قرار دارند.

هدیه به کنکوری ها

حیوان خانگی جایزه بعد از کنکور

بعضی از حیوانات مثل بسیاری از پرندگان دارای زادگاه خاص خود هستند و آوردن آن‌ها به محیط خانه ورود به حریمشان محسوب می‌شود.

اما مراکز نگهداری حیوانات بی سرپرست که خوشبختانه در ایران هم وجود دارند شرایطی را ایجاد کرده که در عین حال که به حقوق حیوانات آسیب نمی‌زنیم می‌توانیم هدیه بعد از کنکور فرزندمان را هم به سرپرستی بگیریم!

بازی با حیوانات و وقت گذاشتن برای آن‌ها محبت دادن و گرفتن در حال بچه‌ها و نوجوانان تاثیر زیادی دارد با این هدیه کنکور نشاط را دوباره به زندگی فرزند خود برگردانید.

اگر توان نگهداری نداریم وابسته نکنیم …

حیوانات از لحاظ عاطفی می‌توانند بسیار اسیب‌پذیر باشند پس اگر فرزند شما آنقدرها مسئولیت‌پذیر نیست که به خوبی از حیوانی مراقبت کند لطفا به باقی هدیه‌ها سر بزنید.

هدیه به دختر ۱۸ ساله

گردنبند لیانا هدیه به ۱۸ ساله‌ های دختر

علاقه دختر خانم‌ها در این سن به اکسسوری‌ها واقعا تماشاییست. معمولا اکثر دخترها در این سن جعبه‌ای از انگشتر، گردنبند، دست بند و پا بند دارند.

چرا گردنبند؟

با خرید گردنبند لیانا به عنوان کادو برای بعد از کنکور هدیه‌ای را به او دادید که طرحی اختصاصی تنها و تنها برای این دختر خانم چاپ شده‌است. من که از داشتن چیزی که تنها برای خودم درست شده لذت می‌برم.

این را از من به یاد داشته‌باشید که نوجوان‌ها در این سنین دغدغه عجیبی برای دیده شدن و خاص بودن دارند که این گردنبند آنقدر خاص هست که توجه هرکس را جلب کند و سوالاتی مثل: “این را دادی برای خودت ساختن؟” “خوش به حالت کی برات خریده” را به همراه دارد.

برای این که با ساز و کار گردنبند لیانا آشنا شوید، ویدیو زیر را تماشا کنید:

کادو به نوجوان کنکوری

چمدان هدیه به نوجوان کنکوری

اگر احتمال اینکه فرزندتان به دانشگاه شهر دیگری برود وجود دارد به چمدانی خوب نیاز خواهد داشت. و می‌توانید چمدان را به عنوان هدیه بعد از کنکور انتخاب کنید.

من خودم وقتی برای اولین بار از خانه به خوابگاه می‌رفتم چمدان کوچکی خریدم که بعدها فهمیدم اصلا کفاف وسایلم را نمی‌دهد برای همین به همه پیشنهاد می‌کنم چمدان در سایز متوسط را تهیه کنند.

هدیه کنکوری جاشمعی خاص طرح چهره

جاشمعی هدیه برای بعد از کنکور نوجوانان

بعد از کنکور چه کنکور خوبی داده‌باشیم و چه نه استرس بخش بزرگی از زندگی‌مان را تشکیل می‌دهد. من و دوستانم که آن سال بیخود و بی‌جهت گریه می‌کردیم!

جاشمعی و شمع‌های معطر به آرام شدن فضا و خالی شدن ذهن این نوجوان عزیز کمک می‌کند. از حالش غافل نشوید.

۲۰ ثانیه با جاشمعی ویداوین:

هدیه جذاب به نوجوان پسر

هارد، هدیه به متقاضیان دانشگاه

رفتن به دانشگاه یعنی همیشه‌ی خدا جابجا کردن حجم زیادی از اطلاعات… تحقیق برای استاد ایکس پاورپوینت برای استاد ایگرگ … به راستی که این همه تکلیف امان ادم را می‌برد…!

خیلی اوقات دانشجوها با مشکل پاک شدن کارت حافظه و یا لپ تاپ‌هایشان روبرو می‌شوند.

برای حل این مشکل خرید یک هارد خوب را  به عنوان هدیه بعد از کنکور پیشنهاد می‌کنم.

اگر دوست دارید با هاردهای محبوب امسال و نکاتی که در هنگام خرید باید رعایت کنید آشنا شوید حتما سری به مطلب کادو تولد پسرانه بزنید.

اسمان شب هدیه به نوجوان کنکوری

تابلو اسمان هدیه برای متولدین ماه ها

بسیاری از نوجوانان به ستاره شناسی و کهکشان علاقه دارند بعضی هم شدیدا طرفدار ویژگی‌های شخصیتی ماه‌های مختلف‌اند و به این موضوع افتخار می‌کنند.

تابلو آسمان تصویر صورت فلکی تاریخی که فرزند شما در آن بدنیا آمده‌است را نشان می‌دهد و درست مثل تابلوی سه بعدی برای نوجوانان هدیه بامزه‌ایست و می‌شود هردوی این هدیه‌ها را با هم بخرید.

ای کاش تمام کنکوری‌ها ویدیوی زیر از وحید رجبلو کارآفرین ایرانی را ببینند. هر اتفاقی هم که در کنکور بی‌افتد هنوز برای اتفاق‌های خوب مسیرهای زیادی وجود دارد.

هدیه به نوجوان دختر کنکوری دفتر رنگ امیزی

کتاب رنگ آمیزی هدیه به ۱۸ ساله ها

نوجوان‌ها به خصوص دخترها از داشتن چنین کتابی لذت می‌برند. این هدیه هم مثل جاشمعی به کنترل استرس در نوجوانان کمک می‌کند.

همچنین دقت بیشتر به جزئیات سبب منحرف ساختن ذهن از فکر بیهوده خواهد شد. این هدیه به خصوص برای داوطلبان کنکور هنر ۱۴۰۰ هدیه جذابیست.

به کنکوری ها هدیه بده

لیوان آینه‌ای هدیه جذاب به نوجوانان

ممکن است نوجوان‌ها در این سن به خاطر فضای رقابتی شدیدی که داشته‌اند، دچار احساس کمبود عزت نفس و اعتماد به نفس شوند

تاثیر لیوان اینه‌ای در تقویت اعتماد به نفس نوجوانان:

لیوان‌های آینه‌ای علاوه بر اینکه سرامیکی هستند و نوشیدنی‌های گرم را به مدت زمان طولانی‌تری گرم نگه می‌دارند؛ خاص هم هستند و با قانون هنر سه بعدی و قوانین فیزیک طراحی شده‌اند.

از آن طرف چون عکس فرزند شما، تیم محبوبش، جمله محبوب او روی لیوان نقش می‌بندد به بهبود حس عزت نفس و اعتماد به نفس این نوجوان کنکوری کمک می‌کنند.

لیوان‌های آینه‌ای برای هر دو گروه نوجوان پسر و دختر مناسب است. یک نمونه از این لیوان را در ویدیوی زیر ببینید:

کادو به نوجوان کنکوری

چشم بند هدیه برای خوابگاه

اگر نوجوان شما بناست که دانشگاه راه دور برود و می‌خواهد ساکن خوابگاه و یا خانه‌هایی با هم اتاقی بشود فکر می‌کنم برای خوابیدن نیاز به چشم بند داشته‌باشد.

این هدیه بعد از کنکور برای آن دسته از داوطلبانیست که تصمیم به شرکت در کنکور مجدد سال بعد را نگرفته‌اند.

پیشنهاد شما چیست؟

کادو به کنکوری ها

بعد از کنکور نوجوانان دچار شک‌های عصبی می‌شوند و خرید هدیه از بار منفی روزهای انتظار کم می‌کند برای همین ۱۲ هدیه بعد از کنکور را در این مطلب معرفی کردیم.

فکر می‌کنم دیدن مطالب مشابه ویداوین خالی از لطف نباشد، چون برای تک تک این نوشته‌ها حسابی زحمت کشیدیم تا ایده‌های خوبی را در اختیار شما قرار دهند:


فکر می‌کنید جای کدام هدیه در مطلب خرید هدیه بعد از کنکور ۱۴۰۰ برای نوجوانان خالی بود؟

در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *