همکاری با ویداوین

ویداوین به عنوان اولین تولید‌کننده محصولات مبتنی بر تکنیک سه بعدی و خطای دید در ایران، مفتخر است که با افراد و اصنافی که تمایل به عرضه و معرفی محصولات ویداوین دارند، همکاری نماید. تنوع محصولات ویداوین به گونه‌ای است که بسیاری از افراد و اصناف می‌توانند با هدف فروش و یا معرفی آنها با ویداوین همکاری نمایند و ویداوین نیز تمام ابزار و وسایل لازم اعم از کاتالوگ و آموزش فروش و آموزش نصب آنها را فراهم کرده و در اختیار این عزیزان قرار خواهد داد.

ما مفتخر خواهیم شد که با تمام اقشار اعم از ویزیتورهای ساده و دانشجویان و شرکت‌های فروش و نصب و ارائه دهنده‌ی خدمات آسانسور و افراد و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات منازل و سازمان‌ها برای همکاری در زمینه‌ی فروش کفپوش آسانسور ویداوین، و شرکت‌ها و فروشنده‌های لوازم دکوری و ‌عکاسان محترم و آتلیه‌های عکاسی و سالن‌های آرایشی و کلینیک‌های زیبایی و سایت‌ها و سیستم‌های همکاری در فروش برای معرفی و فروش کلیه‌ی محصولات ویداوین از جمله محصولات دکوری و تابلو سه بعدی Canton ویداوین، همکاری نماییم.

لذا چنانچه هرگونه پیشنهاد همکاری اعم از فروش و یا تبلیغات برای محصولات ویداوین دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما از همکاری خرد و کلان با شما، خوشحال خواهیم شد.

شماره تماس ویداوین جهت همکاری:  ۰۲۱۶۶۲۶۴۳۲۲