شما هم به دنبال خرید هدیه قبولی کنکور می‌گردید؟ بالاخره پرونده کنکور با تمام سختی‌اش بسته شد. داوطلبان در این یک سال تلاش زیادی کردند و این روزها روزهای برداشت است. بعد از قبولی در کنکور یک هدیه‌ی خوب خستگی‌اشان را در می‌کند و حالشان را بهتر. معمولا پدر و مادرها، عمه‌ها و خاله‌ها، عموها و دایی‌ها، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و باقی اقوام هدیه‌ای هرچند کوچک را به رسم یادبود و تقدیر به کنکوری‌هایی که در دانشگاه قبول شده‌اند، می‌دهند. اما انتخاب هدیه آنقدرها راحت نیست. به خصوص برای نوجوان‌ها و جوان‌های این روزها که سلیقه‌اشان زمین تا آسمان با بزرگترها فرق می‌کند. در این مطلب ویداوین هدیه‌های مناسب و امروزی را برای کنکوری‌های عزیز معرفی می‌کنیم، نگرانی به دلتان راه ندهید.
پس اگر دنبال خرید هدیه قبولی در دانشگاه می‌گردید جای درستی آمده‌اید. با پیشنهاد‌های این پست بهترین هدیه را انتخاب کنید.

۱/۱۵) سکه پارسیان و کارت هدیه، هدیه قبولی در دانشگاه

یک زمانی هدیه قبولی در کنکور نیم سکه و ربع سکه بود. یادتان می‌آید؟ الان وضع خیلی عوض شده و کمتر پیش می‌آید از هم چنین انتظاراتی داشته‌باشیم.

اما خب برای بعضی از خانواده‌ها سخت نیست چنین هدیه‌ای را خریداری کنند. شما به عنوان دوست خانوادگی و فامیل می‌توانید برای قبولی کنکوری‌ها سکه پارسیان هدیه ببرید.

به عنوان هدیه قبولی در کنکور کارت هدیه هم هدیه جالبیست چون به این دانش آموز موفق قدرت انتخاب داده‌اید. می‌تواند با پولش هر چه دوست داشت بخرد.

اما پیشنهاد می‌کنم رسم و رسوم قدیمی را بشکنیم هدیه‌ای انتخاب کنیم که یا خاص است و یا واقعا کاربردی و برای یک نوجوان و جوان ۱۸ ساله جذاب.

۲/۱۵) گردنبند لیانا هدیه قبولی در کنکور برای دخترخانم‌ها

خرید هدیه فارغ التحصیلی

گردنبندهای لیانا که با استفاده از هنر چاپ رنگ ساخته‌شده‌اند حالت جادویی عجیبی دارند. وقتی روی گردن هستند طرح کلی عکس چهره‌ی این نوجوان عزیز دیده می‌شود. با تابش خورشید جزئیات طرح به طور کامل اعجاب گردنبند لیانا و خورشید را همزمان با هم نمایان می‌کند.

خیلی از خانواده‌ها این هدیه را به عنوان هدیه قبولی در دانشگاه خریداری می‌کنند چون هدیه‌ای خاص است.

چرا گردنبند لیانا را به عنوان هدیه قبولی در کنکور پیشنهاد می‌کنم؟

چون گردنبند لیانا یعنی :

۱- اعجاب لحظه‌ها…

جوان‌ها با این گردنبند به لحظه‌های ناب و خوبی که اغلب ساده از آن‌ها می‌گذرند، بیشتر توجه می‌کنند.

لحظه‌هایی که آفتاب هست، خانه هست که از پنجره‌اش آفتاب مهمان شود. احتمالا در سفره‌مان نانی هست که بخوریم. همه‌ی این زیبایی‌های کوچک چقدر بزرگند.

ما بزرگترها همیشه سعی می‌کنیم یادشان بیاوریم زندگی ارزشمند است، اما معمولا موفق نمی‌شویم. قبول دارید؟

گردنبند لیانا من را یاد این شعر می‌اندازد:  “زندگی نغمه سازیست که در دست نوازشگر ماست”

لذتِ داشتن چیزی از آن خود …

همه‌ی ما صاحب اجسام زیادی هستیم. لباس‌های مختلف، دفترها، کتاب‌ها و … اما کم پیش می‌آید که از جسمی واقعا این حس را بگیریم که دقیقا برای من است.

این احساس تعلق و بودن، حس امنیت از داشته‌ها احساس‌هایی که نوجوانان مدام در پیشان هستند و کم دارند.

با خرید گردنبند لیانا چون دقیقا با چهره افراد و یا طرحی که خیلی دوست دارند ساخته می‌شود در واقع حس خوب داشتن “آنی برای خود” را هدیه داده‌اید.

لمس هنر از نزدیک ..

نوجوانان و جوانان زیادی شیفته‌ی هنرند. هنر یعنی زیبایی، یعنی چیزی که تو را به خود جلب می‌کند. تمام هدف ما در گردنبند لیانا خلق اثری بود ماندگار که افراد دوست دارند دوباره و چند باره تماشایش کنند.

ما سال‌هاست که در قالب تیم کار می‌کنیم و هر روز بیشتر برای تجلی هنر در زندگی روزمره تلاش کرده‌ایم. رویا پارک هم در جهت همین هدفمان خلق شد.

۵۶ ثانیه از گردنبند لیانا آرامش بگیریم:

۳/۱۵) هدفون هدیه جذاب به ۱۸ ساله ها

کادو به مناسبت قبولی در دانشگاه

علاقه به موسیقی در همه‌ی سال‌ها وجود داشته‌است. در عصر حاضر کودکان و نوجوانان هدفون‌های شخصی خود را می‌خرند. این علاقه تقریبا شبیه به نوعی نیاز شده‌است. برای همین خرید هدفون هدیه‌ایست مطابق با نیازهای امروز‌ه‌ی جوانان.

در خرید هدفون به عنوان هدیه قبولی در دانشگاه به میزان شارژی که این هدفون نگه می‌دارد توجه کنید.

ضمنا این روزها هدفون‌های ایرپاد در بین جوان‌ها خیلی محبوب شده‌اند. خود من وقتی ۱۸ ساله بودم از طرف دایی‌ام هدفونی گرفتم که هنوز که هنوز است دارم. یادش بخیر!

در مورد هدفون های ایر پاد چیزی می‌دانید؟ ویدیوی زیر را ببینید.

۴/۱۵) پاور بانک هدیه قبولی دانشگاه

هدیه قبولی کنکور به فامیل پاور بانک

جوانان در سن ۱۸ سالگی و با ورود به دانشگاه مشغولیت‌های بیشتری پیدا می‌کنند.

برای همین ممکن است مدت زمان طولانی خانه نباشند و به پریز برق هم دسترسی نداشته‌باشند. دقیقا لحظه‌ای که استاد حرف مهمی زده، رفته‌اند سرکار و باید با همکارشان تماس بگیرند و … گوشی‌اشان خاموش شود. حالا بیا و درستش کن!!

پاوربانک اما وسیله‌ایست که این مشکل را حل کرده‌است. در هر نقطه‌ای امکان شارژ کردن گوشی وجود دارد. برای همین به عنوان هدیه قبولی در کنکور هدیه‌ای کاربردی است.

ویدیو زیر را یک دانشجو درست کرده تا به دیگر دانشجوها کمک کند قبل از شروع دانشگاه وسایل کاربردی بخرند.

با دیدن این ویدیو وسایل مورد نیاز یک جوان ۱۸ ساله را از دید هم سن و سالش می‌شنوید:

۵/۱۵) پرینتر موبایل هدیه قبولی در کنکور

پرینتر کادو برای قبولی در دانشگاه

دیدید یک وقت‌هایی عکسی می‌گیریم که واقعا دوست داریم چاپ کنیم؟

به خصوص نوجوان‌ها و جوان‌ها سال‌های اول دانشگاه برایشان پر از خاطره است.

همیشه هم که نمی‌شود سریع خودت را به آتلیه‌ها برسانی تا عکس را چاپ کنند برای همین پرینتر موبایل درست مثل تابلوی سه بعدی هدیه جالبی برای اکثر جوان‌هاست.

اگر دوست داشتید برای اعضای خانواده‌تان هم هدیه بخرید مطالب زیر به کمک شما می‌آیند:

۶/۱۵) تابلو سه بعدی بهترین هدیه پذیرش در دانشگاه

کادو برای قبولی در دانشگاه چی بخرم تابلو سه بعدی

حالا که صحبت از پرینتر موبایل شد یک هدیه خارق العاده به ذهنم رسید. تابلوی سه بعدی به عنوان هدیه تولد و هدیه قبولی در کنکور کاربرد دارد.

گفتیم نوجوانان و جوانان در این سنین علاقه‌ی بیشتری به عکس نشان می‌دهند. کلا علاقه به ثبت لحظات در نسل امروزی بیشتر است.

ولی اغلب خاطرات خوش درگوشی‌ها مدفون می‌شوند، اما شما می‌توانید سه نمونه از بهترین عکس‌های او را از شخص خودش گرفته و برای سفارش تابلوی سه بعدی استفاده کنید! دیگر از این بهتر؟!

چرا تابلوی سه بعدی هدیه مناسبی برای جوانان است؟

بهترین خاطرات را یادآوری می‌کند

از آنجایی که تابلوی سه بعدی یک تابلوست که حامل سه عکس است و وقتی روی دیوار نصب می‌شود بسته به زاویه‌ای که به آن نگاه می‌کنیم تصویر متفاوتی می‌بینیم، بهترین هدیه برای یادآوری چند حس و حال خوب همزمان است!

فکر کنید خاطره اردوی سال ۸۰ با خاطره‌ی مسافرت خانوادگی سال ۹۰ و یکی هم عکس تکی در باغ کتاب ترکیب شود!

نام هدیه دهنده در ذهن‌ ماندگار می‌شود

تابلوی سه بعدی این قابلیت را دارد که هدیه گیرنده آن را هرجایی دوست داشته‌باشد آویزان کند.

بعد از هدیه دادن تابلوی سه بعدی می‌رود می‌نشیند روی دیوار. جایی که چشم مدام با آن تلاقی پیدا می‌کند؛ همین هم یاد شما را تا سال‌ها در ذهن این نوجوان و جوان عزیز ماندگار می‌کند.

دیدید گاهی هدیه‌ای می‌گیریم که همیشه چشممان به آن می‌خورد؟

گاهی رو به همه می‌کنیم می‌گوییم آخی یادش بخیر این را خاله نسترن آورد … این هدیه هم دقیقا جزو همین دسته از هدیه‌هاست.

فضای خانه از حالت جدی و خشک به فضای لطیف و روح نواز تغییر می‌کند

تاکی در محیط بسته‌ی خانه و خوابگاه نفس بکشیم و دم نزنیم!؟

برای خود من همیشه در خانه ماندن عذاب الهیست و از آن طرف نمی‌شود که درخیابان چادر زد و خوابید!

برای همین سعی می‌کنم محیط خانه را جذاب‌تر کنم و می‌دانم هدف خیلی از آدم‌ها از خرید تابلو هم همینست.

تابلوها تنهایی وحشتناکمان را کم می‌کنند و تحمل خانه را ساده‌تر! حالا اگر تابلویی باشد که حاوی بهترین خاطراتمان است و می‌شود با نگاه کردن به آن خیال پردازی کنیم چه بهتر! :))

برای آن دسته از نوجوانانی که عاشق و شیفته‌ی بازیگر و یا خواننده خاصی هستند می‌توانید تابلویی شبیه به تابلوی زیر سفارش دهید:

احتمالا دوست خواهید داشت …

اگر به دنبال خرید هدیه برای قبولی دانشگاه آقا پسری می‌گردید احتمالا مطلب خرید اینترنتی کادو تولد پسرانه هم کمکتان کند.

بالعکس اگر دنبال خرید هدیه برای قبولی در دانشگاه دختر خانمی هستید مطلب ۲۰ ایده خرید اینترنتی کادو تولد دخترانه کمکتان می‌کند.

۷/۱۵) گوشی هدیه کاربردی به نوجوانان

خرید اینترنتی کادو قبولی دانشگاه

خیلی از خانواده‌ها قول خرید گوشی نو را به عنوان هدیه قبولی فرزندشان در دانشگاه می‌دهند. واقعا هم این هدیه به عنوان هدیه قبولی در کنکور هدیه ارزشمندیست.

فقط یک وقت‌هایی یادمان می‌رود که تنها راه موفقیت درس نیست و ممکن است فرزندمان در کنکور موفق نشده‌باشد اما بتواند با گوشی و لپ تاپ جدید علمی را یاد بگیرد.

۸/۱۵) ماشین هدیه لاکچری به ۱۸ ساله ها

قبولی در دانشگاه- ماشین برای قبولی کنکور- هدیه قبولی

برای خیلی از خانواده‌ها خرید ماشین کار سختی نیست. این امکان برای همه وجود ندارد و اصلا اشکالی ندارد اگر برای شما مقدور نیست.

اما اگر مقدور است می‌توانید به فاکتور رنگ و برنامه ریزی روزی که هدیه‌اش را به او می‌دهید بیشتر فکر کنید تا خاطره این هدیه جذاب زیباتر هم بشود.

علاوه بر  دادن هدیه ماشین که نیازی ضروری است می‌توانید هدیه‌هایی ضمیمه کنید.

تا همزمان ذوق چیزهای جدیدی که حدسش را نمی‌زده و به سن و سالش می‌خورد تجربه کند. مثلا نوجوانان در این سن عاشق کتاب شازده کوچولو می‌شوند و خرید جاشمعی شازده کوچولو برایشان یک سوپرایز بزرگ است!

با هم اجرای صالح سخندان یکی از بنیان گذاران ویداوین و طراح آثار سه بعدی را در عصر جدید ببینیم:

۹/۱۵) دوربین فوجی هدیه به عنوان جایزه کنکور

کادو برای پذیرش در دانشگاه

دوربین‌های فوجی دوربین‌هایی کوچک و دستی‌اند که درست همان لحظه که عکس می‌گیری می‌توانی اقدام به چاپ کنی.

دوربین فوجی هم در بین جوان‌ها به ویژه دخترها طرفداران خیلی زیادی دارند.

۱۰/۱۵) لیوان با طرح مورد علاقه هدیه به جوانان

خرید اینترنتی هدیه قبولی کنکور

لیوان‌های سه بعدی با طرح مورد علاقه هدیه‌ای شخصی سازی شده برای نوجوان اند. من همیشه خرید لیوان را به عنوان هدیه پیشنهاد می‌کنم اما این لیوان‌ها هدیه‌ای صمیمانه‌تر و جذاب‌تر هم هستند.

چرا لیوان آینه‌ای هدیه‌ مناسب برای نوجوان ۱۸ ساله است؟

۱- زیبایی بصری دارد ..

شاید بعضی از افراد با دیدن نام لیوان تعجب کنند چون در ذهنشان لیوان‌های قدیم آب خوری می‌آید. لیوان‌هایی که به همه چیز شبیهند به جز هدیه تولد و یا هدیه قبولی در دانشگاه!

ویداوین اما با استفاده از قوانین هنر سه بعدی و قوانین فیزیک، طرحی که شما دوست دارید را به گونه‌ای بر زیر لیوانی طراحی می‌کند که انعکاس آن روی لیوان بی افتد.

۲- هدیه‌‌ای کاربردی و ماندگار است

اکثر کسانی که سمت هدیه‌های دکوری می‌روند از قبل می‌دانند که آن هدیه قابلیت استفاده در زندگی روزمره را ندارد.

ما با این که می‌توانستیم لیوان آینه‌ای را با اشکال و زوایای عجیب و غریب تولید کنیم اما طوری تهیه کردیم که قابلیت استفاده در زندگی روزمره را داشته‌باشد و همزمان به خاطر طرحش قابلیت گذاشته‌شدن در ویترین را هم داشته‌باشد!

۳- امکان خرید اینترنتی و راحت وجود دارد

دیدید برای خرید بعضی از چیزها باید صد خیابان را زیر و رو کنی ؟ اخر هم که معلوم نیست اصلا هدیه گیرنده از آن خوشش بی‌آید و یا نه!

ما با این که فروشگاه حضوری داریم اما برای راحتی کار شما عزیزان ۰ تا ۱۰۰ فروش آنلاین را هم فراهم آورده‌ایم. می‌توانید لیوان‌های آینه‌ای آماده را سفارش دهید و خیلی زود به دستتان برسد و یا طرح مخصوص به خود را سفارش دهید و کمی صبر کنید.

تازه طرح‌های انگیزشی لیوان می‌تواند برای ادامه‌ی مسیر این کنکوری عزیز در نقش دانشجو الهام بخش هم باشد.

چند مدل از لیوان‌های آینه‌ای را باهم ببینیم:

۱۱/۱۵) دستبند با سنگ ماه تولد هدیه قبولی در دانشگاه

هدیه قبولی در دانشگاه

برای خیلی از جوان‌های هجده ساله ماه تولد احترام و قداست عجیبی دارد. دستبند با سنگ ماه تولد برای این دسته از جوان‌ها یعنی باور به داشتن زندگی با خوش شانسی‌های بیشتر.

راستی شما به شانس اعتقاد دارید؟

در بخش دیدگاه‌ها برایمان بگویید. من واقعا کنجکاوم بدانم نظر باقی افراد به مقوله شانس چیست.

۱۲/۱۵) طاقچه مجازی هدیه به دوست بعد از قبولی در کنکور

به دوستم هدیه قبولی کنکور چی بدم طاقچه مجازی

اگر به عنوان دوست و یا خواهر و برادر کوچک‌تر دانش آموزی کنکوری دنبال هدیه هستید با خرید طاقچه مجازی هم به اندازه هزینه کرده‌اید و هم او را خوشحال و سوپرایز می‌کنید.

طاقچه مجازی می‌تواند به عنوان یادگاری هم هدیه داده شود.

چرا طاقچه مجازی هدیه بسیاری مناسبی برای بعد از کنکور است؟

۱- روح بخشی به اتاق‌های آپارتمانی

خانه‌های آپارتمانی معمولا فضای کوچکی دارند و  لذت طبیعت را نمی‌شود در آن‌ها تجربه کرد. اما طرح‌های گل و درخت طاقچه مجازی این حس را القا می‌کند که بخشی از طبیعت به درون خانه ما آمده‌است.

۲- ایجاد آرامش بیشتر در فضا

همه می‌دانیم که استفاده از رنگ‌های شاد در ایجاد شادی و آرامش تاثیر گذار است. رنگ طاقچه‌های مجازی کاملا حساب شده انتخاب شده و با هدف ایجاد و القای ارامش بیشتر طراحی شده‌است.

۳- دکوری زیبا و جلب کننده توجه

دغدغه خیلی از نوجوان‌ها اینست که با وجود فضای کم چطور می‌توانند دکوری‌های زیبا را در اتاق خود داشته‌باشند؛ طاقچه‌های مجازی روی دیوار نصب می‌شوند جای خاصی نمی‌گیرند و هم چنان به عنوان دکوری‌ای زیبا طرفدار دارند.

هدیه قبولی کنکور بچه فامیل
هدیه قبولی در کنکور طاقچه مجازی هدیه دکوری
هدیه برای قبولی در دانشگاه هدیه دکوری
هدیه دکوری- برج ایفل
هدیه دکوری - طاقچه مجازی برای قبولی کنکور

۱۳/۱۵) عطر و ادکلن، بادی اسپلش هدیه برای قبولی در کنکور

هدیه قبولی در دانشگاه عطر

به عنوان هدیه قبولی کنکور عطرها پیشنهاد خوبی هستند. این نوجوان عزیز به زودی قرار است دانشجو شود و چه بهتر که همیشه با  بوی خوش سر کلاس‌هایش حاضر باشد، نه؟

با خرید عطری خوش بو می‌توانید تا همیشه نام خود را در ذهن این دوست عزیز ماندگار کنید. هرچند شاید خرید عطر به آسانی جاشمعی و تابلوی سه بعدی نباشد چون هر کس سلیقه‌ی عطر مخصوص به خودش را دارد.

۱۴/۱۵) کیف لوازم آرایش و یا کیف دستی هدیه کاربردی برای قبولی در دانشگاه

هدیه قبولی کنکور به دختر و پسر

اکثر دخترها و اغلب پسرها در دانشگاه کیف دست می‌گیرند. کیف‌های دانشجویی هم شکل و شمایلشان با کیف‌های معمولی فرق دارد.

مثلا دو سه سال قبل کیف‌های خیلی بزرگ برای دخترها ترند شده‌بود.

اگر بتوانید کیفی خوب و باکیفیت برای دانشجویی او تهیه کنید قطعا به کار او خواهدآمد.

۱۵/۱۵) ساعت سه بعدی هدیه قبولی در کنکور

 

ساعت سه بعدی هدیه قبولی در دانشگاه

ساعت سه بعدی یکی از جذاب‌ترین هدیه‌هاییست که می‌شود بعد از قبولی در کنکور به کسی بدهید. یادتان است که قدیمی‌ها برای تولدها و مناسبت‌ها هدیه‌های عجیب و غریبی مثل ظرف و ظروف می‌بردند؟

آن‌ها در واقع می‌خواستند هدیه‌ای کاربردی بخرند که به درد آینده می‌خورد. ساعت سه بعدی با وجود این که جوان پسند است اما در عین حال تمام سنین از این هدیه لذت می‌برند.

پس اگر دنبال هدیه قبولی در کنکور می‌گردید، هدیه‌ای که:

  • زیبا باشد
  • به درد آینده بخورد
  • همه‌ی سنین از آن لذت ببرند
  • و وسیله‌ای قابل استفاده باشد

ساعت سه بعدی بخرید.

چرا ساعت سه بعدی را به عنوان هدیه انتخاب کنیم؟

۱- هدیه‌ای کاربردی است

اکثر وسایل هنری کم کاربردند. یعنی ما وسایل هنری را می‌خریم که صرفا تماشایشان کنیم اما در ساعت سه بعدی علاوه بر این که هنر معروف سه بعدی به کار رفته است همچنان به عنوان ساعت قابل استفاده‌است.

۲- زیبا است

طراحی این ساعت واقعا خاص است و وقتی در اتاق فردی با این سن و سال نصب شود جذاب‌ترهم می‌شود.

ساعت مثل باقی ساعت‌ها تخت و صاف به نظر نمی‌رسد، بلکه انگار چندین بعد دارد!

۳- قابلیت هدیه دادن مجدد را دارد

نمی‌دانم برای شما پیش آمده یا نه ولی من مجسمه‌های زیادی هدیه گرفتم که نه تنها برای خودم کاربرد نداشته بلکه دیگر نمی‌شده به کسی هدیه بدهم!

ترجیح اول همه‌ی ما اینست که هدیه گیرنده خیلی از هدیه خوشش بی‌آید و آن را استفاده کند.

اما اگر نشد هم ترجیح دوم من به شخصه اینست که حداقل کسی در این دنیا باشد که از آن هدیه استفاده کند.!

ساعت سه بعدی قابلیت استفاده در همه‌ی خانه‌ها، با هررنگ دیوار و شکلی را دارد. تازه تنوع کارهایمان هم بالاست و ۶ طرحی که در تصویر می‌بینید همگی موجودند.

پیشنهاد خرید هدیه با ویداوین

پیشنهاد خرید هدیه با سایت ویداوین

با هم ۱۵ هدیه قبولی در کنکور را بررسی کردیم. امیدوارم از مطلب راضی بوده‌باشید. ما ویداوینی‌ها عاشق اینیم که همیشه همه هدیه‌های خوب بگیرند و خوشحال باشند. برای همین مطالب زیر را هم نوشته‌ایم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *