ویداوین، زندگی را ترکیبی از فناوری و هنر می‌داند. خلاقیت به کار رفته در محصولات ویداوین، هنر را وارد زندگی شما کرده و فضای اطراف شما را دلنشین و شادتر می‌کند.

تجربه و بازیگوشی‌های ما در تکنیک خطای‌دید و نقاشی سه بعدی، به خلق لیوان آینه‌ای ، محصولی مبتنی بر بازتاب و آیینه منتهی شده است که در پیش روی شما قرار دارد و دنیای جدیدی در آیینه‌ها را نمایان می‌کند.

این محصول با استفاده از یک اصل نوری مورد استفاده در هنر از قرن ۱۵ میلادی به نام واریخت‌سازی یا آنامورفیک (anamorphosis) ساخته شده است. واریخت‌سازی یعنی خلق تصاویری که تنها از یک زاویه خاص به شکل اصلی و معقول دیده می‌شوند و در زوایای دیگر به صورت اشکال درهم و بی‌معنا به نظر می‌آیند.

فیلم معرفی لیوان آینه‌ای ویداوین

 

هنر واریخت یا هنر آنامورفیک در اصل نوعی از نقاشی است که از یک زاویه شکلی درست دارد و از دیگر زوایا با نمایی دارای اعوجاج دیده می‌شود. آفریدن این آثار نیازمند درکی عمیق از شیوه کار آینه‌های گوناگون و قوانین بازتابش است.

در این محصول، بر سطح زیرین که به عنوان زیرلیوانی استفاده می‌شود، طرح‌های رنگارنگ و نامفهوم ایجاد می‌شوند اما انعکاس این طرح بر روی بدنه آیینه‌ای ماگ، به صورت طرحی زیبا نقش می‌بندد. آینه در ظاهر بی رنگ است اما تمام رنگ‌ها را در خود دارد.

ماگ آیینه‌ای ویداوین از تاریخ ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ در سایت ویداوین و در دسته‌بندی محصول لیوان آینه‌ای عرضه خواهد. امکان ارسال این محصول به سراسر ایران وجود دارد.

نکات مربوط به نگهداری و تمیز کردن:

لیوان را می‌توانید توسط آب بشویید. استفاده از شوینده و ماشین ظرفشویی نیز بلامانع است. اما سطح پایین زیر لیوانی (قسمت چوبی) نباید با آب تماس پیدا کند. پیشنهاد ما این است که جهت ماندگاری بیشتر محصول، زیرلیوانی را صرفا توسط دستمال نیمه مرطوب تمیز کنید. مشاهده کانال آپارات ویداوین در سایت آپارات.

کانال ما در آپارات

کانال دوم ما در آپارات

ویداوین > لیوان آینه‌ای > لیوان آینه‌ای : معرفی و اعلام تاریخ عرضه توسط ویداوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *