[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

هزینه های ارسال


تهران

اگر مقصد سفارش شما تهران باشد، با هزینه 11 هزارتومان و به شیوه اکسپرس ارسال شده و بین 1 الی 3 ساعت کاری آن را دریافت خواهید کرد.

گفتنی است که شما میتوانید هنگام ثبت سفارش روش های دیگری را نیز برای ارسال سفارش خود انتخاب نمایید.

دیگر شهر ها

سفارشات خارج از شهر تهران توسط پست پیشتاز و یا دیگر شرکت های حمل نقل کالا ارسال می گردد که هزینه آن با توجه به وزن سفارش و فاصله از شهر تهران توسط سایت محاسبه میگردد.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش در روزهای تعطیل میسر نمیباشد.

چنانچه سفارش شما بیش از 100 هزارتومان باشد. فارق از اینکه ساکن تهران باشید و یا دیگر نقاط کشور، ویداوین بطور رایگان آن را برای شما ارسال خواهد کرد.

ساعات کاری ویداوین:

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 – پنجشنبه 9 الی 14:30

تلفن: 02166465452

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

شرایط و تنوع در ارسال


تهران

ویداوین همه تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا سفارشات شما عزیزان را در اسرع وقت به دستتان برساند. در راستای محقق شدن این هدف، اگر مقصد سفارشات شما داخل شهر تهران باشد و پیش از ساعت 16 هر روز اقدام به ثبت آن کرده باشید، این امکان وجود دارد تا بین 1 الی 3 ساعت سفارش خود را از طریق پیک (شیوه اکسپرس) دریافت خواهید کرد. البته شما میتوانید روش های دیگری را نیز هنگام ثبت سفارش انتخاب نمایید.

این بازه زمانی به فاصله شما از انبار ویداوین بستگی خواهد داشت.

دیگر شهر ها

همچنین برای سفارشات خارج از شهر تهران ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا از طریق شرکت های حمل و نقل معتبر که دقت و سرعت بالایی در تحویل کالا دارند، سفارش شما را به دستتان برسانیم.

چنانچه سفارشتان قبل از ساعت 12 هر روز ثبت شده باشد، ویداوین همان روز کالای شما را تحویل اداره پست و یا دیگر شرکت های حمل و نقل کالا می دهد و با توجه به روند آن شرکت ها بین 1 تا 3 روز کاری، کالای شما تحویل داده می شود.

گفتنی است اگر سفارش شما بعد از ساعت 12 ثبت گردد، صبح روز بعد کالای شما ارسال می گردد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]