+ طاقچه مجازی چطور نصب میشود؟

نصب طاقچه مجازی بسیار ساده است در کمتر از پنج دقیقه انجام می‌شود. برای اطلاعات کامل در این باره به صفحه معرفی و آموزش نصب طاقچه مجازی سری بزنید و ویدیوی آن را ببینید.

+ آیا طاقچه مجازی ویداوین از دیوار کنده می‌شود؟ 

بله طاقچه مجازی را میتوان از دیوار جدا کرد. البته موضوع آسیب رسیدن به دیوار کاملا به جنس دیوار و مدت زمانی که طاقچه روی دیوار نصب بوده است دارد.  برای مثال کندن طاقچه از روی دیواری که رنگ آن سست بوده است حتما باعث آسیب به رنگ دیوار می‌شود. در هر صورت برای کندن طاقچه ها از روی دیوار قبل از ان با استفاده از سشوار آن را کرم کنید تا چسب آن ضعیف شود.

+ فرق طاقچه مجازی ویداوین با سایر نمونه های موجود در چیست؟

محصولات دیگری در بازار وجود دارد که با نام طاقچه مجازی عرضه می‌شود. معروف ترین آنها طاقچه مجازی های صالسو است که توسط طراح و موسس ویداوین در سال ۱۳۹۳ طراحی شده اند. آنها در ظاهر شبیه به طاقچه مجازی ویداوین هستند. اما در محصول ویداوین سه مورد بسیار مهم تغییر کرده است. اول طراحی آن که به مراتب قویتر انجام شده و حس سه بعدی آن تقویت شده که این در تصاویر هم قابل مشاهده است. دوم متریال آن به استیکر تمام چسب تغییر پیدا کرده که باعث میشود علاوه بر ماندگاری بیشتر سطح کاملا صافی بعد از نصب داشته باشد. سوم طرح های متفاوتی که همچنان در حال افزایش می‌باشد.

+ بعد از کندن طاقچه مجازی از دیوار دوباره میتوان از آن استفاده کرد؟

در صورتی که با دقت انجام شود و آسیبی به استیکر وارد نشده باشد بله میتوان از آن بارها استفاده کرد.

+ روی دیوار گچی نصب میشود؟

بله تجربه ما در نصب نشان میدهد، طاقچه مجازی ویداوین را میتوان روی سطوج مختلف من جمله گچ نصب کرد.

+ روی کاغذ دیواری برجسته، چرمی، مخملی نصب میشود؟

دقت کنید که چسب پست طاقچه مجازی یک چسب نه چندان قوی است تا به دیوار شما اسیب نرساند بنابر این روی سطحی مانند مخمل نصب نمیشود یا اگر بشود به مرور از آن جدا میشود. اما درباره سطوح برجسته و ناصاف نکته مهم در نمایان شدن بافت زیرین بعد از نصب است. این موضوع ممکن است شما را بعد از نصب کمی ناراحت کند.

+ میتوان آن را بر روی دیوار با مواد شوینده تمیز کرد؟

روی سطح طاقچه مجازی ویداوین با پوش ضد خش پوشانده است. بنا براین زمان پاکسازی و شست و سو هیچ آسیبی به تصویر وارد نمیشود.

+ برای سلامتی کودکان مضر نیست؟

به دلیل وجود روکش محافظ روی طاقچه مجازی ویداوین هیچ دسترسی ای به تصویر و جوهر چاپ شده وجود ندارد. بنابراین میتوانید با خیال راحت از طاقچه مجازی ویداوین در اتاق کودک و ارتفاع پایین استفاده کنید.

+ چطور آن را از دیوار جدا کنیم؟

برای جدا کردن طاقچه مجازی از دیوار باید اول آن را به کمک سشوار کمی گرم کنید. سپس به آرامی آن را از دیوار جدا کنید تا به دیوار آسیبی وارد نشود.

+ میتوان طاقچه مجازی را روی ستون نصب کرد؟

طاقچه مجازی را میتوانید به صورت عمودی و زیر هم روی ستون نصب کنید. دقت کنید که عرض ستون از عرض طاقچه ها که ۳۳ سانتی متر است بیشتر باشد.

+ طاقچه مجازی ویداوین چه طرح هایی دارد؟

طرح های طاقچه مجازی در حال افزایش هستند و با فرم های مختلف موجود خواهند شد. طاقچه های مربعی و مستطیلی و طاقی از جمعه قاب های طاقچه مجازی ویداوین خواهند بود.