سئوالات متداول درباره طاقچه مجازی

+ طاقچه مجازی چگونه نصب می‌شود؟

نصب طاقچه مجازی بسیار ساده است در کمتر از پنج دقیقه انجام می‌شود. برای اطلاعات کامل در این باره به صفحه معرفی و آموزش نصب طاقچه مجازی سری بزنید و ویدیوی آن را مشاهده نمایید.

 

+ آیا امکان کندن طاقچه مجازی ویداوین از دیوار وجود دارد؟ 

بله طاقچه مجازی را می‌توان از دیوار جدا کرد. البته موضوع آسیب رسیدن به دیوار کاملا به جنس دیوار و مدت زمانی که طاقچه روی دیوار نصب بوده است بستگی دارد.  برای مثال کندن طاقچه از روی دیواری که رنگ آن سست بوده است، حتما باعث آسیب به رنگ دیوار می‌شود. در هر صورت برای قبل از کندن طاقچه‌ها از روی دیوار، استکیر را با استفاده از سشوار گرم کنید تا چسب آن ضعیف شود.

 

+ فرق طاقچه مجازی ویداوین با سایر نمونه های موجود در چیست؟

محصولات دیگری در بازار وجود دارد که با نام طاقچه مجازی عرضه می‌شود که در واقع کپی و شبیه طاقچه‌های ویداوین هستند. اما در محصول ویداوین سه مورد بسیار مهم وجود دارد. اول طراحی آن که به مراتب قویتر انجام شده و حس سه بعدی آن تقویت شده که این در تصاویر سایت ویداوین نیز قابل مشاهده است. دوم متریال آن است که بر خلاف کپی‌های طاقچه‌های ویداوین که کاغذی هستند، جنس طاقچه‌های ویداوین از استیکر تمام چسب و PVC بوده که باعث می‌شود علاوه بر ماندگاری بیشتر، سطح کاملا صافی بعد از نصب داشته باشد و شما نیازی به استفاده از چسب جداگانه نداشته باشید. سوم قابل شست‌وشو بودن است.

 

+ بعد از کندن طاقچه مجازی از دیوار دوباره می‌توان از آن استفاده کرد؟

در صورتی که با دقت انجام شود و آسیبی به استیکر وارد نشده باشد بله می‌توان از آن بارها استفاده کرد و چسب استیکر، عملکرد خواهد داشت.

 

+ روی دیوار گچی نصب می‌شود؟

بله تجربه ما در نصب نشان می‌دهد که طاقچه مجازی ویداوین را می‌توان روی سطوج مختلف از جمله گچ نصب کرد.

 

+ روی کاغذ دیواری برجسته، چرمی، مخملی نصب می‌شود؟

دقت کنید که چسب پست طاقچه مجازی یک چسب خاص است تا به دیوار شما آسیب نرساند بنابراین روی سطحی مانند مخمل نصب نمی‌شود یا اگر بشود به مرور از آن جدا می‌شود. اما درباره سطوح برجسته و ناصاف، نکته مهم در نمایان شدن بافت زیرین استیکر بعد از نصب است. این موضوع ممکن است شما را بعد از نصب کمی ناراحت کند.

 

+ می‌توان آن را بر روی دیوار با مواد شوینده تمیز کرد؟

روی سطح طاقچه مجازی ویداوین با پوش ضد خش پوشانده است. بنا براین زمان پاکسازی و شست‌وسو هیچ آسیبی به تصویر وارد نمی‌شود.

 

+ برای سلامتی کودکان مضر نیست؟

به دلیل وجود روکش محافظ روی طاقچه مجازی ویداوین هیچ دسترسی‌ای به تصویر و جوهر چاپ شده وجود ندارد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت از طاقچه مجازی ویداوین در اتاق کودک و ارتفاع پایین استفاده کنید.

 

+ چطور آن را از دیوار جدا کنیم؟

برای جدا کردن طاقچه مجازی از دیوار باید اول آن را به کمک سشوار کمی گرم کنید. سپس به آرامی آن را از دیوار جدا کنید تا به دیوار آسیبی وارد نشود.

 

+ می‌توان طاقچه مجازی را روی ستون نصب کرد؟

طاقچه مجازی را می‌توانید به صورت عمودی و زیر هم روی ستون نصب کنید. دقت کنید که عرض ستون از عرض طاقچه ها که ۳۳ سانتی‌متر است بیشتر باشد.

 

+ طاقچه مجازی ویداوین چه طرح‌هایی دارد؟

طرح های طاقچه مجازی در حال افزایش هستند و با فرم های مختلف موجود خواهند شد. طاقچه های مربعی و مستطیلی و طاقی از جمعه قاب های طاقچه مجازی ویداوین خواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *