روش‌های ارسال

داخل شهر تهران، سعی ما همواره بر این است که سفارشات ثبت شده در روزهای کاری را در همان روز و یا نهایتا روز بعد به شما تحویل دهیم. این قید فوریت برای محصولاتی که نیاز به تولید و یا نصب در محل خریدار دارند ممکن است تغییر کند.

خارج از شهر تهران، سفارش‌های که نیاز به تولید و سفارشی‌سازی نداشته باشند، حداکثر تا ۱ روز کاری تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین ۱ تا ۲ روزکاری به دست شما خواهند رسید.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر نمی‌باشد.

هزینه‌های ارسال

داخل شهر تهران: سفارش‌ها توسط پیک موتوری با هزینه ثابت ۳۵ هزار تومان ارسال خواهند شد. همچنین ارسال با پست نیز امکانپذیر است که هزینه کمتری دارد.

خارج از شهر تهران: سفارش‌های خارج از شهر تهران توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که با توجه به وزن سفارش شما، هزینه‌ی ارسالش توسط سایت محاسبه می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید روش‌های دیگر ارسال مثل تیپاکس، باربری و یا ترمینال را با ما هماهنگ فرمایید.

ممکن است ویداوین در زمان‌های فروش ویژه و جشنواره‌های خود، ارسال محصولات را به تهران و خارج از تهران، رایگان کند. این موارد در کانال‌های اطلاع‌رسانی ویداوین به شما اعلام خواهند شد. اینستاگرام ویداوین