برای مناطق 22 گانه شهرداری شهر تهران

  • خرید آنلاین: ما به همه بازدیدکنندگان سایت ویداوین، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان ویداوین در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد. همچنین سفارش‌هایی که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شود، در اولویت ارسال قرار می‌گیرند و زودتر به دست شما می‌رسند.
  • ​خرید تلفنی: با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۷۷۲۸۲ تماس بگیرید و مشخصات محصول و آدرس مورد نظر برای ارسال را ذکر نمایید .

از آنجا که سایت ویداوین یک فروشگاه اینترنتی است و با توجه به اینکه کارگاه، انبار و دفتر ویداوین در محل‌های جداگانه می‌باشند و همچنین وجود احتمال در تغییر موجودی کالاها، مراجعه حضوری به دفتر ویداوین امکان‌پذیر نیست.

برای خارج از شهر تهران

  • ​خرید آنلاین: ما به همه بازدیدکنندگان سایت ویداوین، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان تکنولایف در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد. همچنین سفارش‌هایی که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شود، در اولویت ارسال قرار می‌گیرند و زودتر به دست شما می‌رسند.
  • ​خرید تلفنی: با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۷۷۲۸۲ تماس گرفته و پس از هماهنگی با ویداوین، وجه مربوطه را از طریق پرداخت آنلاین دستی و یا شماره حساب‌های ویداوین واریز نمایید. سفارش شما توسط پست پیشتاز و یا تیپاکس (و یا سایر شرکت‌های حمل‌و‌نقل) ارسال می‌شود.
  • در صورتیکه که دوست یا بستگانی در تهران دارید، می توانید از روش – خرید از تهران – استفاده نمایید.

نکات قابل توجه:

قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از ویداوین، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد.