چنانچه قصد خرید تابلو‌های سه بعدی کانتن آماده را ندارید و تمایل دارید که این تابلو برای شما سفارشی‌سازی شود، ویداوین برای ساخت تابلوی سه وجهی Canton به صورت اختصاصی برای شما، نیاز به ۳ عکس دارد که تابلو را توسط آن سه عکس، تولید و سفارشی‌سازی کند.

تابلوهای کانتن، مربع هستند و لذا دقت داشته باشید که عکس‌های مربعی برای ما ارسال فرمایید. به عنوان مثال، عکس‌های موجود در اینستاگرامتان. عکس‌ها هر چه باکیفیت‌تر باشند، تابلوی زیباتری ساخته خواهد شد.

لازم‌بذکر است که بهترین عکس‌ها برای تولید این تابلو، عکس‌های پرتره و یا کلوزآپ هستند. عکس‌هایی که از فاصله دوری از المان اصلی تصویر انداخته شده‌اند و یا عکس‌هایی که بکگراند و زمینه‌ی پشت آن، فضای بسیار بیشتری را نسبت به المان اصلی تصویر دارند، قابل تولید هستند اما تابلو با آن عکس‌ها، جذاب نخواهد شد.

فیلم معرفی تابلوی کانتن ویداوین را ببینید

 

فایل اصلی عکس‌ها را می‌توانید از طریق ایمیل file@vidavin.com و یا از طریق نرم‌افزار Whatsapp و یا تلگرام برای شماره ۰۹۱۲۷۷۰۰۷۳۹ ارسال فرمایید.

قبل از ارسال عکس‌ها، لازم است که تابلو سه بعدی کانتن را از طریق سایت خریداری کرده و وجه آن را پرداخت نمایید و شماره سفارشتان را به همراه عکس‌ها برای ما ارسال فرمایید. همچنین چنانچه نمی‌توانید فرآیند خرید آنلاین را طی کنید، می‌توانید وجه تابلو را از صفحه پرداخت آنلاین دستی پرداخت کرده و سپس از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۲۶۴۳۲۲ نسبت به اعلام اطلاعات واریزی و ثبت سفارش تلفنی اقدام فرمایید.

فیلمی کوتاه از ساخت تابلوی Canton ویداوین

 

مدت زمان لازم برای تولید تابلوی کانتن، ۵ روز کاری می‌باشد که از زمان تایید عکس‌ها آغاز می‌شود.

چنانچه سئوالی در ارتباط با این محصول دارید، از طریق فرم موجود در انتها این صفحه مطرح فرمایید تا سریعا به آن پاسخ داده شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *