استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور

کفپوش مناسب برای کف آسانسور

3D Flooring Sticker

کفپوش آسانسور
کفپوش آسانسور مدل ورساچه
کفپوش آسانسور لوکس
کفپوش آسانسور مدل لوکس ۹

چرا کفپوش ویداوین مناسب‌تر از سنگ و موکت و اپوکسی برای کفپوش کابین آسانسور است؟

غالبا برای پوشش کف کابین آسانسور از سنگ و سرامیک یا پارکت استفاده می‌شود که علاوه بر هزینه‌های بالا و نصب مشکل، سبب سنگین‌تر شدن آسانسور می‌شوند و به مرور در عمر موتور و گیربکس آسانسور تاثیر می‌گذارند و در صورت شکستن و یا آسیب دیدن، ترمیم و تعویض آنها به دلیل سخت و هزینه‌بر بودن، انجام نمی‌شود اما با استفاده از کفپوش‌های PVC ویداوین، حتی اگر هیچ آسیبی ندیده باشند، می‌توان طرح‌های جدید را تهیه کرد و به راحتی جایگزین کفپوش قبلی کرد. چسب کفپوش‌های ویداوین به گونه‌ای است که در اثر رفت‌وآمد و مرور زمان، کنده نمی‌شود اما کندن آنها کار سختی نیست.

نوع دیگر کفپوش‌های آسانسور، کفپوش‌های اپوکسی هستند که علاوه بر قیمت بالاتر و نصب زمان‌بر، از نظر مقاومت از کفپوش‌های PVC مقاومت کمتری دارند و تعویض آنها دردسر خود را دارد. همچنین به دلیل سخت بودن و شکننده بودن اپوکسی، مقاوت بسیار کمی در برابر ارتعاش و لغزش‌های آسانسور دارد.

استیکر کفپوش ویداوین (ویکاور)  یک روش جدید برای پوشش کف و یک کفپوش مناسب برای کف آسانسور است. در این روش نیازی به چسب برای چسباندن کفپوش نیست. بر خلاف کفپوش اپوکسی، به راحتی نصب می‌شود و نیاز به خشک شدن ندارد. رنگ و طرح کفپوش‌های ویداوین در اثر مرور زمان و رفت‌وآمد تغییر نمی‌کنند.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر: چرا کفپوش اپوکسی برای استفاده در آسانسور مناسب نیست؟

کفپوش سه بعدی آسانسور و کفپوش دو بعدی آسانسور ویداوین، از جنس pvc و با ضخامت ۱ میلیمتر است و با لایه‌ای مقاوم پوشیده شده تا قابل شست‌وشو  (حتی توسط تینر و وایتکس) و ماندگار و بسیار مقاوم شود. پشت این استیکرها چسبدار است که با برداشتن کاغذ پشت آنها (مثل سایر برچسب‌ها) بر روی تمام سطوح صاف قابل نصب هستند. البته مقاومت و کیفیت کفپوش‌های ویداوین را اصلا با یک برچسب مقایسه نکنید!

علاوه‌براین، ویداوین با طراحی متفاوت و استفاده از تصاویر خاص توانسته حالت سه بعدی به این کفپوش بدهد. استیکر کفپوش سه بعدی نازک (اما بسیار مقاوم) است، بنابراین پس از نصب مشکلی از نظر اختلاف سطح ایجاد نمی‌کند. همچنین شما خودتان به راحتی با ابزارهای داخل جعبه‌ی این کف پوش می‌توانید آن را نصب کنید.

 

قیمت تمام طرح‌ها: قیمت کفپوش آسانسور ویداوین بستگی به ابعاد آسانسور شما دارد و در طول مدت یک هفته تولید و خدمت شما ارسال می‌گردد. مشاهده طرح‌ها

 

برخی از نمونه‌های کفپوش آسانسور ویداوین را که نصب شده و عکس آنها توسط خریداران محترم برای ما ارسال شده است را در صفحه نمونه کفپوش آسانسور مشاهده فرمایید.

مشاهده طرح‌ها و قیمت کفپوش آسانسور
کفپوش آسانسور سرامیک
کفپوش آسانسور ویداوین
کفپوش مناسب برای کف آسانسور
کفپوش مناسب برای کف آسانسور

کفپوش سه بعدی آسانسور

3D Elevator Flooring

یکی از آرزوهای ما تولید محصولاتی است که حال خوبی را برای شما ایجاد کند. احتمالا هر روز از آسانسور استفاده می‌کنید. ما دوست داشتیم شما بتوانید خیلی ساده بدون صرف هزینه‌ی زیاد، خودتان طراحی داخلی آسانسور خانه یا محل کارتان را متفاوت و جذاب کنید. حالا ما استیکر کفپوش سه بعدی ویداوین را به صورت ویژه برای آسانسور سفارشی‌سازی کردیم و تولید  می‌کنیم. این کفپوش‌ها آماده و پیش‌ساخته نیستند و برای آسانسور شما طی هفت روز کاری تولید و آماده ارسال می‌شوند.

دلیل اینکه این کفپوش‌ها آماده نیستند این است که طرح‌های آنها می‌بایست برای آسانسور شما تولید شوند تا در هنگام نصب کاملا فیت آسانسور باشند و بریدن آنها باعث خراب شدن طرح روی آنها نشود.

کفپوش مناسب برای کف آسانسور سه بعدی
کفپوش مناسب کف آسانسور – سه بعدی
کفپوش مناسب آسانسور لاکچری
کفپوش لاکچری مناسب کف آسانسور

مزیت‌های استفاده از کفپوش سه بعدی آسانسور ویداوین

 • طرح‌های متنوع دو بعدی و سه‌بعدی دارد.
 • قابل شست‌وشو و مقاوم در برابر سایش است.
 • می‌توان آن را برداشت و طرح دیگری را جایگزین آن کرد.
 • بسیار سریع نصب می‌شود و بلافاصله قابل استفاده است.
 • ساده نصب می‌شود و نیاز به پرداخت هزینه نصب نیست.
 • تصویر یکپارچه‌ای دارد و کمترین بند در آن وجود دارد.
 • نسبت به سایر روش‌ها، ارزانتر است و دردسر ندارد.
 • بسیار جذاب است و جز کار اصلی (یعنی پوشش کف)، جالب و دیدنی هستند.

جنس و متریال Material

استیکر کفپوش یک لایه PVC پشت چسب است که تصویر روی آن با کیفیت بالا چاپ می‌شود. سپس روی آن با لایه ای مقاوم و ضد UV پوشانده می‌شود. این لایه وظیفه محافظت از تصویر را بر عهده دارد و شما می‌توانید آن را با قوی‌ترین شوینده‌ها بشویید و نگران خراب شدن آن نباشید. استیکر کفپوش ویداوین، به مروز زمان و تردد روی آن دقیقا هم شکل بافت زیرین خود می‌شود و مقاومت آن افزایش می‌یابد.

برخی از کفپوش‌های ویدواین

کفپوش کابین آسانسور
کفپوش کابین آسانسور
کفپوش کابین آسانسور لاکچری
کفپوش کابین آسانسور لاکچری

نحوه نصب کفپوش سه بعدی آسانسور

دو روش برای نصب استیکر کفپوش روی سطح زمین وجود. این دو روش اصطلاحا به روش های خشک و تر شناخته می‌شوند. روش تر در نصب استیکر کفپوش بسیار ساده تر است. در این روش از یک محلول آب و کف برای جلوگیری از جسبیدن استیکر به سطح تا زمان نهایی استفاده می‌شود. از این روش زمانی میتوان استفاده کرد که محل نصب نسبت به خیس شدن حساس نباشد. در غیر این صورت مجبور به استفاده از روش خشک می‌باشید که نسبت به روش تر کمی زمان بر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.

روش تر در نصب استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

۳- آماده کردن محلول آب و کف: یک ظرف (ترجیا ظرف اسپری) از آب پر کنید و داخل آن مقدار بسیار کمی مایع ظرف شویی بریزید. (در هر لیتر یک تا دو قطره) دقت داشته باشید که اگر مقدار مایع ظرفشویی زیاد باشد ممکن است چسبندگی کفپوش را از بین ببرد. آن را خوب مخلوط کنید. از این محلول برای جلوگیری از چسبیدن سریع استیکر استفاده خواهیم کرد.

۴- اسپری آب و کف و جدا کردن کاغذ پشت استیکر: آب و کف را در نزدیکی خود قرار دهید. کاغذ پشت استیکر را را جدا کنید. سپس به پشت استیکر اب و کف را اسپری کنید. توصیه میکنیم از یک نفر دیگر برای اسپری کردن آب و کف کمک بگیرید. همینطور به کف آسانسور هم آب و کف به مقدار کافی اسپری کنید.

۵- قرار دادن استیکر در محل: بعد از اسپری کردن آب و کف به مقدار کافی. استیکر را در محل دقیق خود تنظیم کنید. اگر اشتباه شد نگران نباشید به دلیل وجود آب کف استیکر به راحتی نمیچسبد. پس آن را جدا کنید و دوباره تنظیم کنید. نگران ستون های کناری نباشید. سعی کنید جوری استیکر را تنظیم کنید که اگر قسمت های اضافی را برش دادید تمام کف را بپوشاند.

۶- استفاده از کاردک برای خارج کردن کف و هوا: حالا نوبت به خارج کردن آب و کف و هوای زیر استیکر کفپوش میرسد. از وسط آن شروع کنید و با کمک کاردک و یک فشار نه چندان زیاد به اطراف بکشید. با این کار آب و هوای زیر استیکر از گوشه های کار خارج میشود. برای حفظ نظافت از یک دستمال نخی برای خشک کردن در همان لحظه استفاده کنید. بر روی کف دست بکشید، محلی که به صورت برسته باقی مانده نشانه تخلیه نشدن آب یا هوای زیر آن است. بنابراین سعی کنید با کاردک آن را به نزدیک ترین گوشه هدایت و خارج کنید.

۷- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک گوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. سپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.

 

روش خشک در نصب استیکر کفپوش آسانسور 

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

 

کفپوش سه بعدی کف آسانسور
کفپوش سه بعدی کف آسانسور
کفپوش سه بعدی کف آسانسور دریا
کفپوش سه بعدی کف آسانسور مدل دریا

۳- جدا کردن لبه کاغذ استیکر: (گام اول تصویر بالا) استیکر را به پشت بر روی زمین قرار دهید (یعنی تصویر به سمت زمین و کاغذ سفید به سمت رو باشد) از یکی از وجه های استیکر ۵ سانتی متر از کاغذ پشت آن را جدا کنید و صاف تا کنید.

۴- قرار دادن در محل نصب و تنظیم نهایی: (گام دوم تصویر بالا) استیکر را دقیق در محل قرار دهیدو حاشیه های اضافه را به اندازه کافی بیرون قرار دهید. حالا با کاردک لبه ۵ سانتی را به زمین بچسبانید. حرکن باید از داخلی ترین نقطه به بیرون باشد تا هوا زیر کار باقی نماند.

۵- چسباندن تدریجی استیکر کفپوش: حالا استیکر کفپوش را بلند کنید و کاغذ زیر آن را به تدریج جدا کنید. همزمان با این حرکت باید به کمک کاردک استیکر را به کف بچسبانید. این حرکت را آرام و با حوصله انجام دهید تا از باقی ماندن حباب زیر کار جلوگیری کنید. حرکت کاردک باید آرام و به سمت بیرون باشد.

۶- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک گوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. سپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.

قیمت کفی آسانسور
قیمت کفی آسانسور ویداوین
کفپوش آسانسور در تهران
ویداوین تولیدکننده کفپوش آسانسور در تهران

استفاده و نگهداری استیکر سه بعدی آسانسور

استیکر کفپوش ویداوین برای نگهداری نیاز به روش‌های خاصی ندارد اما پیش از سفارش و بعد از نصب به نکات زیر توجه فرمایید تا بتوانید مدت‌ها از کفپوش آسانسور خود لذت ببرید.

 • سطح موردنظر شما برای نصب می‌بایست نسبتاً صاف باشد. این موضوع باعث چسبندگی بیشتر کفپوش و در نتیجه عمر بیشتر آن می‌شود.
 • به دلیل متریال به کار رفته، این محصول مناسب آسانسورهای باربری نمی‌باشد. فلزات می‌توانند آن را خراش دهند یا پاره کنند.
 • سطح روی استیکر کفپوش را می‌توان با تمام شوینده‌ها پاک کرد و مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد. فقط از لبه‌های کفپوش محافظت کنید تا شوینده‌ها باعث از بین رفتن چسب زیر آن نشوند.
 • ممکن است پس از مدتی، رد سایش کف کفش بر روی استیکر کفپوش بیافتد. برای پاک سازی آن می‌توانید از تینر یا الکل استفاده کنید.

 

برخی از نمونه‌های کفپوش آسانسور ویداوین را که نصب شده و عکس آنها توسط خریداران محترم برای ما ارسال شده است را در صفحه نمونه کفپوش آسانسور مشاهده فرمایید.

طرح های متنوع کفپوش سه بعدی آسانسور

نظرات برخی از خریداران کفپوش سه بعدی آسانسور

12 دیدگاه برای “کفپوش آسانسور – کفپوش سه بعدی آسانسور – مقایسه و قیمت معتبر

 1. مهران ساکی گفته:

  دو آسانسور در پاساژ را از این کفپوش استفاده کردیم. از نظر تصویر و سه بعدی خیلی عالی شده.

 2. پیام همتی گفته:

  ما از این محصول برای آسانسور مجتمع مسکونی استفاده کردیم. نتیجه کار بسیار برای همسایه ها جالب بود و خوشون آمد.

 3. آقای پناهنده گفته:

  چند نکته در نظرم این محصول را کاربردی و خاص میکنه. اول سه بعدی بودن. دوم نصب ساده و بدون هزینه و سوم تولیدش بر اساس آسانسور خودمون.

 4. محمد رضا فرهادی گفته:

  اینکه خودم به سادگی تونستم کفپوش رو نصب کنم بهترین نکته این کفپوش آسانسور بود. البته وسایل لازم و راهنمای نصب هم داخل بسته بندی بود.

  • salso گفته:

   سلام. از طریق سایت میتونید سفارش بذارید. به دسته‌بندی کفپوش آسانسور مراجعه کنید و طرح مورد نظرتون رو انتخاب کنید و ابعادش رو وارد کنید و سفارشتون رو ثبت کنید.

 5. مجید اسکندری گفته:

  با درود
  ضخامت یک میلیمتر برای یک کفپوش خیلی کمه و احتمال مستهلک شدن این کفپوش در مدت زمان کمتر از یکسال خیلی زیاد است و اینکه سالانه برای کفپوش آسانسور حدود 500 هزار تومان هزینه کنیم خیلی زیاده. از طرفی در زمان اسباب کشی و استفاده از آسانسور احتمال مخدوش شدن این کفپوش وجود دارد. لطفا در خصوص دو مورد فوق توضیحات بیشتری ارائه دهید.با تشکر

  • salso گفته:

   سلام. بیایید در مورد احتمال صحبت نکنیم. طبق واقعیت صحبت کنیم. این کفپوش‌ها سالهاست که داره عرضه میشه و هنوزم مشتریانی داریم که چهار سال پیش نصب کردن و مشکلی پیدا نکرده. در مورد ضخامت، الان کاورهای چند ده میلیونی برای بدنه اتومبیل وجود داره که بسیار نازک و مقاوم هستن. و البته همونطور که در متن اشاره کردیم، این کفپوش برای آسانسور باری مناسب نیست. اسباب کشی هم فرقی با آسانسور باری نداره. کلا اگه سنگ هم کف آسانسور باشه، موقع اسباب کشی و جابجایی یخچال و گاز و … آسیب می‌بینه و قطعا تجربه‌اش رو داشتید. و به خریدارها همیشه میگیم که موقع اسباب‌کشی، یک پتو یا کارتن روی کفپوش پهن کنن.

  • تولید ویداوین گفته:

   سلام. از طریق سایت میتونید سفارش بذارید. به دسته‌بندی کفپوش آسانسور مراجعه کنید و طرح مورد نظرتون رو انتخاب کنید و ابعادش رو وارد کنید و سفارشتون رو ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *