استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور

کفپوش مناسب برای کف آسانسور

3D Flooring Sticker

استیکر کفپوش ویداوین (ویکاور) یک روش جدید برای پوشش کف و یک کفپوش مناسب برای کف آسانسور است. در این روش نیازی به چسب برای چسباندن کفپوش نیست. به راحتی نصب می‌شود و نیاز به خشک شدن ندارد.

استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور و کفپوش دو بعدی آسانسور از جنس pvc است و با لایه ای مقاوم پوشیده شده تا قابل شست و شو و ماندگار شود. پشت این استیکر ها خود چسب است که با برداشتن کاغذ پشت آنها بر روی تمام سطوح صاف قابل نصب هستند. مزیت دیگر استیکر کفپوش در امکان چاپ تصاویر و اجرا تصویر روی زمین می‌باشد. علاوه بر این اکنون طراحی متفاوت و استفاده از تصاویر خاص ویداوین توانسته حالت سه بعدی به این کفپوش بدهد. استیکر کفپوش سه بعدی نازک است، بنابراین پس از نصب مشکلی از نظر اختلاف سطح ایجاد نمیکند. همچنین شما خودتان به راحتی با ابزارهای داخل جعبه میتوانید آن را نصب کنید.

غالبا برای پوشش کف کابین آسانسور از سنگ و سرامیک یا پارکت استفاده می‌شود که علاوه بر هزینه‌های بالا و نصب مشکل، سبب سنگین‌تر شدن آسانسور می‌شوند و به مرور در عمر موتور و گیربکس آسانسور تاثیر می‌گذارند و در صورت شکستن و یا آسیب دیدن، ترمیم و تعویض آنها به دلیل سخت و هزینه‌بر بودن، انجام نمی‌شود اما با استفاده از کفپوش‌های PVC، حتی اگر هیچ آسیبی ندیده باشند، می‌توان طرح‌های جدید را تهیه کرد و به راحتی جایگزین کفپوش قبلی کرد.

نوع دیکر کفپوش‌های آسانسور، کفپوش‌های اپوکسی هستند که علاوه بر قیمت بالاتر و نصب زمان‌بر، از نظر مقاومت از کفپوش‌های PVC مقاومت کمتری دارند و تعویض آنها دردسر خود را دارد.

برخی از نمونه‌های کفپوش آسانسور ویداوین را که نصب شده و عکس آنها توسط خریداران محترم برای ما ارسال شده است را در صفحه نمونه کفپوش آسانسور مشاهده فرمایید.

کفپوش سه بعدی آسانسور

3D Elevator Flooring

یکی از آرزو های ما تولید محصولاتی است که حال خوبی را برای شما ایجاد کند. احتمالا هرروز از آسانسور استفاده میکنید. ما دوست داشتیم شما بتوانید خیلی ساده بدون صرف هزینه زیاد، خودتان طراحی داخلی آسانسور خانه یا محل کارتان را متفاوت و جذاب کنید. حالا ما استیکر کفپوش سه بعدی را به صورت ویژه برای آسانسور سفارشی سازی کردیم و تولید  می‌کنیم.

مزیت‌های استفاده از کفپوش سه بعدی آسانسور ویداوین

 • طرح‌های متنوع و سه‌بعدی دارد.
 • قابل شست‌وشو و مقاوم در برابر سایش است.
 • می‌توان آن را برداشت و طرح دیگری را جایگزین آن کرد.
 • بسیار سریع نصب می‌شود و بلافاصله قابل استفاده است.

 • ساده نصب می‌شود و نیاز به پرداخت هزینه نصب نیست.
 • تصویر یکپارچه‌ای دارد و کمترین بند در آن وجود دارد.
 • نسبت به سایر روش‌ها و خروجی جذاب آن بسیار ارزان است.

جنس و متریال Material

استیکر کفپوش یک لایه PVC پشت چسب است که تصویر روی آن با کیفیت بالا چاپ می‌شود. سپس روی آن با لایه ای مقاوم و ضد UV پوشانده می‌شود. این لایه وظیفه محافظت از تصویر را بر عهده دارد. این نوع از پوشش به خاطر ضخامت کم مشکل اختلاف سطح را به وجود نخواهد آورد. لایه محافظ باعث می‌شود شما بتوانید آن را با قوی ترین شوینده ها بشویید و نگران خراب شدن آن نباشید. استیکر کفپوش به مروز زمان و تردد روی آن دقیقا هم شکل بافت زیرین خود می‌شود و مقاومت آن افزایش می‌یابد.

برخی از کفپوش‌های ویدواین

۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع

نحوه سفارش کفپوش

برای سفارش کفپوش سه بعدی آسانسور و کفپوش دو بعدی آسانسور، مراحل زیر را به دقت انجام دهید تا خروجی کار شما کاملا مشابه تصاویر شود.

۱- اندازه‌گیری دقیق آسانسور:

آسانسور شما شبیه یه یکی از حالت‌های زیر می‌باشد. یا بخش کوچکی به عنوان ورودی دارد و یا خیر. در هر صورت برای سفارش کفپوش باید عرض و عمق آسانسور خود را به دقت بر حسب سانتی‌متر اندازه گیری کنید. دقت کنید که محدوده‌ای را اندازه گیری کنید که امکان نصب استیکر کفپوش را دارد. برای مثال برخی آسانسورها قرنیزی دارند که چند سانتی‌متر از فضای کابین را در کف اشغال کرده است. یا پاخور و ریل جلوی درب امکان نصب ندارند.

 

۲- وارد کردن اندازه‌ها و سفارش:

پس از اندازه گیری دقیق، وارد صفحه طرح دلخواهتان شوید. [ مشاهده همه طرح‌های کفپوش سه بعدی آسانسور ] در بالای صفحه، دو بخش وجود دارد که باید عرض و عمق دقیق کف آسانسور موردنظرتان را در آن وارد کنید. قیمت سفارش شما بر اساس قیمت واحد مترمربع اعلامی، به صورت خودکار محاسبه می‌شود. بعد از آن دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید. ادامه ماجرا تفاوتی با سایر خریدها در سایت ندارد. [ راهنمای خرید اینترنتی از سایت ویداوین ].

 

نحوه نصب کفپوش سه بعدی آسانسور

دو روش برای نصب استیکر کفپوش روی سطح زمین وجود. این دو روش اصطلاحا به روش های خشک و تر شناخته می‌شوند. روش تر در نصب استیکر کفپوش بسیار ساده تر است. در این روش از یک محلول آب و کف برای جلوگیری از جسبیدن استیکر به سطح تا زمان نهایی استفاده می‌شود. از این روش زمانی میتوان استفاده کرد که محل نصب نسبت به خیس شدن حساس نباشد. در غیر این صورت مجبور به استفاده از روش خشک می‌باشید که نسبت به روش تر کمی زمان بر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.

روش تر در نصب استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

۳- آماده کردن محلول آب و کف: یک ظرف (ترجیا ظرف اسپری) از آب پر کنید و داخل آن مقدار کمی مایع ظرف شویی بریزید. آن را خوب مخلوط کنید. از این محلول برای جلوگیری از چسبیدن سریع استیکر استفاده خواهیم کرد.

۴- اسپری آب و کف و جدا کردن کاغذ پشت استیکر: آب و کف را در نزدیکی خود قرار دهید. کاغذ پشت استیکر را را جدا کنید. سپس به پشت استیکر اب و کف را اسپری کنید. توصیه میکنیم از یک نفر دیگر برای اسپری کردن آب و کف کمک بگیرید. همینطور به کف آسانسور هم آب و کف به مقدار کافی اسپری کنید.

۵- قرار دادن استیکر در محل: بعد از اسپری کردن آب و کف به مقدار کافی. استیکر را در محل دقیق خود تنظیم کنید. اگر اشتباه شد نگران نباشید به دلیل وجود آب کف استیکر به راحتی نمیچسبد. پس آن را جدا کنید و دوباره تنظیم کنید. نگران ستون های کناری نباشید. سعی کنید جوری استیکر را تنظیم کنید که اگر قسمت های اضافی را برش دادید تمام کف را بپوشاند.

۶- استفاده از کاردک برای خارج کردن کف و هوا: حالا نوبت به خارج کردن آب و کف و هوای زیر استیکر کفپوش میرسد. از وسط آن شروع کنید و با کمک کاردک و یک فشار نه چندان زیاد به اطراف بکشید. با این کار آب و هوای زیر استیکر از گوشه های کار خارج میشود. برای حفظ نظافت از یک دستمال نخی برای خشک کردن در همان لحظه استفاده کنید. بر روی کف دست بکشید، محلی که به صورت برسته باقی مانده نشانه تخلیه نشدن آب یا هوای زیر آن است. بنابراین سعی کنید با کاردک آن را به نزدیک ترین گوشه هدایت و خارج کنید.

۷- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک کوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. شپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.

 

روش خشک در نصب استیکر کفپوش آسانسور 

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

 

۳- جدا کردن لبه کاغذ استیکر: (گام اول تصویر بالا) استیکر را به پشت بر روی زمین قرار دهید (یعنی تصویر به سمت زمین و کاغذ سفید به سمت رو باشد) از یکی از وجه های استیکر ۵ سانتی متر از کاغذ پشت آن را جدا کنید و صاف تا کنید.

۴- قرار دادن در محل نصب و تنظیم نهایی: (گام دوم تصویر بالا) استیکر را دقیق در محل قرار دهیدو حاشیه های اضافه را به اندازه کافی بیرون قرار دهید. حالا با کاردک لبه ۵ سانتی را به زمین بچسبانید. حرکن باید از داخلی ترین نقطه به بیرون باشد تا هوا زیر کار باقی نماند.

۵- چسباندن تدریجی استیکر کفپوش: حالا استیکر کفپوش را بلند کنید و کاغذ زیر آن را به تدریج جدا کنید. همزمان با این حرکت باید به کمک کاردک استیکر را به کف بچسبانید. این حرکت را آرام و با حوصله انجام دهید تا از باقی ماندن حباب زیر کار جلوگیری کنید. حرکت کاردک باید آرام و به سمت بیرون باشد.

۶- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک کوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. شپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.

استفاده و نگهداری استیکر سه بعدی آسانسور

استیکر کفپوش برای نگهداری نیاز به روش های خاصی ندارد اما پیش از سفارش و بعد از نصب به نکات زیر توجه فرمایید تا بتوانید مدت ها از کفپوش سه بعدی آسانسور خود لذت ببرید.

 • سطح مورد نظر شما برای نصب می‌بایست نسبتاً صاف باشد. این موضوع باعث چسبندگی بیشتر استیکر و در نتیجه عمر بیشتر آن می‌شود.
 • به دلیل متریال به کار رفته این محصول مناسب آسانسور های باربری نمی‌باشد. فلزات میتوانند آن را خراش دهند یا پاره کنند.
 • سطح روی استیکر کفپوش را میتوان با تمام شوینده ها پاک کرد و مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد. فقط از لبه‌های کفپوش محافظت کنید تا شوینده‌ها باعث از بین رفتن چسب زیر آن نشوند.
 • ممکن است رد سایش کف کفش بر روی استیکر کفپوش بیافتد. برای پاک سازی آن میتوانید از تینر یا الکل استفاده کنید.

طرح های متنوع کفپوش سه بعدی آسانسور

۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع
۲۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مترمربع

نظرات برخی از خریداران کفپوش سه بعدی آسانسور

 

[Total: 4 Average: 5]

6 دیدگاه برای “کفپوش آسانسور – کفپوش سه بعدی آسانسور – مقایسه و قیمت معتبر

 1. پیام همتی گفته:

  ما از این محصول برای آسانسور مجتمع مسکونی استفاده کردیم. نتیجه کار بسیار برای همسایه ها جالب بود و خوشون آمد.

 2. آقای پناهنده گفته:

  چند نکته در نظرم این محصول را کاربردی و خاص میکنه. اول سه بعدی بودن. دوم نصب ساده و بدون هزینه و سوم تولیدش بر اساس آسانسور خودمون.

 3. محمد رضا فرهادی گفته:

  اینکه خودم به سادگی تونستم کفپوش رو نصب کنم بهترین نکته این کفپوش آسانسور بود. البته وسایل لازم و راهنمای نصب هم داخل بسته بندی بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *